Dosadašnji kapiten Rijeke novi je igrač Karabaga.
Dok se sa reprezentacijom BiH nalazi na Mundijalu, golman Martin Zlomislić je predstavljen u novom klubu. Dosadašnji čuvar mreže Rijeke dogovorio je saradnju sa Karabagom, a ugovor je potpisan na 3+1 godinu.
Novi klub Martina Zlomislića je 12 puta bio prvak Azerbejdžana, čemu je dodao i 8 trofeja u kup-takmičenju. Prošlu sezonu, međutim, okončao je na drugoj poziciji, čime je prekinuo niz od četiri titule zaredom.
Zlomislić je rođen 1998. godine u Posušju, a prvi klub u seniorskom fudbalu bio mu je Široki Brijeg. Na Pecari je ostao četiri godine, nakon čega je prešao u Rijeku, čije boje je branio sve do sada. Na golu tima sa Rujevice, čiji je bio i kapiten, stajao je 117 puta.
(mondo.ba, D. Šutvić)
Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!