Fudbal

Mitar se poigrao s nervima navijača: Promašen penal, pa gol - sve u finišu!

Srpski reprezentativac nije iskoristio penal u 89. minutu meča sa Svonsijem, ali je u četvrtom minutu nadoknade postigao gol za pobjedu.

Izvor: Guliver, Clive Rose/Getty Images Europe

Aleksandar Mitrović je kralj Fulama!

Vjerovatno su ga mnogi navijači londonskog kluba proklinjali kada je u 89. minutu traljavo izveo penal i Fulam ostavio bez prednosti protiv Svonsija.

Ali, pet minuta kasnije, dok je tekao četvrti minut sudijske nadoknade, srpski napadač je snažnim udarcem glavom na centaršut Kamare zatresao mrežu i Fulamu obezbijedio važna tri boda - 1:0.

Mitrović je tako upisao 23. gol u Čempionšipu, čime je najbolji strijelac lige.

Fulam je trenutno treći, ima 60 bodova, pet manje od Lidsa i devet od VBA.

Ovako je Aleksandar Mitrović donio POBJEDU FULAMU protiv Svonsija (1:0).

Pratite Mondo.ba na Facebooku, Instagramu i Twitteru. Aplikacija je dostupna za IOS i Android telefone.

Preuzimanje teksta, vijesti, fotografija i video snimaka dozvoljeno uz vidljivo navođenje izvora i linka ka MONDO portalu.