Ostali sportovi

Tuga! Srbija odigrala meč godine, ali izgubila: Francuska bolja nakon pet setova!

Odbojkaši Srbije su pokazali zube, izgurali do petog seta u meču sa Francuskom, ali nisu mogli do pobjede.

Odbojkaši Srbije su pokazali zube, odigrali sjajan meč sa selekcijom domaćina na startu Olimpijskog turnira ali su na kraju poraženi sa 3:2.

Krenulo je sjajno za srpski tim, u vrlo neizvjesnom prvom setu srpski odbojkaši su napravili senzaciju i uspjeli su da iznenade rivala i povedu. A onda je Andrea Đani sa klupe izvadio Trevora Klevenoa koji je preokrenuo tok meča. U drugom i trećem setu nije selekcija Igora Kolakovića imala bilo kakve šanse i predvođena Klevenoom je lagano uzela dva seta.

U četvrtom setu je proradio napad Srbije. Uspjeli su srpski odbojkaši da slome otpor rivala i izjednače, ali u petom setu je na terenu postojao samo domaći tim.

Poveli su 7:1, bilo je 10:2 i na kraju je 15:6 čak bio korentan rezultat za srpskui selekciju. Sljedeći meč možda i ključni za  ekipu Srbije je sa Slovenijom u utorak od 17 časova. Posljednji grupni meč giramo protiv Kanade od 21 čas u subotu.