Dribling za pamćenje, klinac zaludio defanzivce: Prošao kroz dvojicu, stigli ga, on im to ponovo uradio! (VIDEO)

Ovakvi driblinzi se ne viđaju često, obratite pažnju na ovog dečka!

Izvor: Tanjug/AP Photo/Rick Bowmer

Amerika ima novu fudbalsku zvijezdu, ime joj je Brenden Aronson. Sjani ofanzivni vezista Red Bul Salcburga ima tek 20 godina, a već je standardni član reprezentacije SAD.

Sada je na prijateljskom meču sa Kostarikom oduševio navijače, saigrače, ali i protivnike svojim driblinzima.

Pobijedila je Amerika 4:0, Gunarson je dao prvi gol na meču, ali je posebno zablistao u 46. minutu meča. Igrao se jedini minut nadoknade u prvom poluvremenu, a Gunarson je "promiješao" odbranu protivnika.

On je dobio loptu sa strane, a onda je dva puta prošao između dvojice čuvara i poslao sjajan pas na peterac. Nažalost, njegovu viziju nisu ispratili saigrači.

Niko na vrijeme nije natrčao na tu loptu, a onda je uslijedio veliki promašaj!