FRKA

Ognjen Vranješ izazavao haos na terenu: Zamalo opšta tuča na meču AEK-a i OFI-ja (VIDEO)

Postigao vodeći gol za Atinjane, a onda je zbog naguravanja zaradio javnu opomenu.

Izvor: EPA/PANAGIOTIS MOSCHANDREOU/ANA-MPA

Duel 15. kola grčke lige između AEK-a i OFI-ja obilježio je Ognjen Vranješ.

Kontroverzni Banjalučanin prvo je u 14. minutu doveo Atinjane u vođstvo trećim ovosezonskim golom, ali su gosti uspjeli da preokrenu rezultat i upišu trijumf, tako dodatno udalje AEK od prve pozicije.

Sredinom prvog poluvremena, pri rezultatu 1:1, došlo je do velike gužve na terenu.

Dosuđen je prekršaj za domaće blizu sredine terena, Atinjani su željeli što prije da izvedu prekid, ali fudbaler gostiju Majk van Dujnen nije želio da se udalji od mjesta prekršaja. Reagovao je Vranješ, pritrčao rivalu i odgurnuo ga.

Nastao je opšti metež na terenu, a malo je nedostajalo da dođe i do tuče. Ipak, stvari su se ubrzo smirile, a sudija Stefanos Kubarakis situaciju je riješio žutim kartonima za Holanđanina i Vranješa.

Pogledajte situaciju iz stadiona "Spiros Luis“...