Pripreme

"Petarda" Sarajeva u Antaliji: Uzbekistanci lak plijen za bordo tim!

Fudbaleri Sarajeva zabilježili su prvu pobjedu na pripremama u turskoj Antaliji.

Izvor: FK Sarajevo/Promo

Izabranici Aleksandara Vaskoskog su poslije poraza od danskog Randersa (2:3) u srijedu deklasirali Kizilkum iz Uzbekistana rezultatom 5:0 (3:0).

Golove za "bordo" tim postigli su Dražen Bagarić, Selmir Pidro i Dal Varešanović u prvom poluvremenu, da bi se u nastavku u strijelce još upisali Tarik Ramić i Hamza Čataković.

I naredni protivnik kluba sa "Koševa" biće iz Uzbekistana, odnosno ekipa Nasuf Karši, a taj meč na programu je za dva dana.

Sarajevo: Dizdarević, Hebibović (od 75’ Šabanović), Pidro (od 75’ Islamović), Palić (od 75’ Lazić), Mujakić (od 75’ Dupovac), Šečerović (od 75’ Ališah), Kapić (od 75’ Ramić), Varešanović (od 68’ Čataković), Suljić (od 75’ Irfan Ramić), Kobiljar (od 75’ Velskoki), Bagarić (od 75’ Cmiljanić).