RASPUCANI

Odlična provjera Krupe: U Međugorju deklasiran premijerligaš 4:0!

Jesenji šampion Srpske ubjedljiv u prijateljskom meču.

Izvor: Promo/FK Krupa

Fudbaleri Krupe bili su ubjedljivu u Međugorju, gdje su u prijateljskom meču porazili premijerligaša Posušje 4:0 (1:0).

Jesenji šampion Srpske u prvom poluvremenu bio je bolji za gol, koji je postigao Nikodinović, da bi u nastavku tim Vladimira Ilića odigrao još bolje i postigao tri gola, za sigurno slavlje,

Đekić je početkom drugog poluvremena povisio na 2:0, zatim je mrežu Posušaka tresao Vukičević, da bi u 60. minutu konačnih 4:0 postavio Rosić. U preostalih pola sata rezultat se nije mijenjao.

Krupa se ove zime znatno pojačala, sa željom da i na kraju sezone bude prvoplasirana u m:tel Prvoj ligi Republike Srpske.

Podsjetimo, tim iz Krupe na Vrbasu prvi dio sezone završio je na prvom mjestu sa 37 bodova, tri više od drugoplasirane Sloge, te četiri više od Slobode iz Novog Grada, koja je zimsku pauzu dočekala na trećoj poziciji.