Fudbal

Izgubili od Borca iz Banjaluke, a pobijedili slavni Milan: Rade Krunić ublažio poraz "rosonera" (VIDEO)

Italijanski šampion Milan doživio je poraz u prijateljskom meču u Mađarskoj od Zalageršega (3:2).

Izvor: PETER POWELL/EPA

"Rosoneri" su u subotu poraženi od mađarskog tima nakon što su u nepunih pola sata primili tri gola, koje su postigli Nigerijac Ubohioma Mešak u 2, Atila Moši u 24. i Matijas Tajti tri minuta kasnije.

Ipak do odlaska na odmor, izabranici Stefana Piolija su uspjeli da smanje pogotkom Olivijea Žirua iz jedanaesterca.

Očekivao se preokret u nastavku, međutim, klub sa "San Sira" je uspio samo u finišu meča, tačnije u 86. minutu da ublaži poraz.

Strijelac tog drugog pogotka u za Milan bio je reprezentativac Bosne i Hercegovine Rade Krunić, koji je ušao s klupe u 64. minutu.

Golove za crveno-plave iz Banjaluke postigli su Benjamin Tatar u 82. i Momčilo Mrkaić u 84. minutu.