m:tel Prva liga RS

Sutjesci nikako ne ide na stadionu u "Predgrađu": Banjalučki Željo vozi na američki pogon!

Fudbaleri Željezničar Sport Tima zabilježili su osmu pobjedu u aktuelnoj sezoni m:tel Prve lige Republike Srpske.

Izvor: Promo/FK Željezničar Sport Team

Sutjeska je ponovo poražena na stadionu u banjalučkom "Predgrađu".

ŽELJEZNIČAR ST - SUTJESKA 3:1 (2:1)

Željo je i sedmi uzastopni put na svom terenu savladao ekipu iz Foče i nanio joj sedmi poraz u sezoni, prvenstveno zahvaljujući Amerikancu Alonzu O'Nilu Pertu, koji je gostujuću mrežu pogađao u 4. i 58. minutu.

Domaći tim je već u prvih šest minuta utakmice 20. kola m:tel Prve lige Republike Srpske vodio sa 2:0, drugi gol postigao je Nikola Šuput, ali je Sutjeska nakon pola sata uspjela da smanji rezultat pogotkom Nenada Stanojevića.

Međutim, sve dileme oko pobjednika razriješio je pomenuti Amerikanac i osigurao nova tri boda za izabranike Danijela Majkića.