BRAVO!

KAO PIKSI! Srpska fudbalerka pogodila direktno iz kornera! (VIDEO)

Alegra Poljak sve oduševila golom kojim su srpske djevojke potvrdile pobjedu protiv Grčke.

Izvor: YouTube/Women's Football Spotlights/Screenshot

Ženska fudbalska reprezentacija Srbije pobijedila je 2:0 (1:0) Grčku u meču petog kola Grupe "B" Lige nacija, a meč je obilježila Alegra Poljak koja je u 88. minutu postavila konačan rezultat, i to na kakav način. Čak se ni slavni Dragan Stojković Piksi ne bi postidio...

Alegra je izvela korner sa desne strane, a to je bila tako oštra i opazna lopta da je prevarila bukvalno sve u kaznenom prostoru. Išla je direktno u gol, a Grkinja se nije snašla i lopta joj je završila iza leđa. Odmah potom je uslijedilo veliko slavlje srpskih fudbalerki koje su inače golom Milice Mijatović u 45. minutu vodile, da bi Poljak potvrdila pobjedu. Pogledajte kakav gol je postigla sjajna fudbalerka Srbije: