Fudbal

Inter razbio Crvenu zvezdu u Ligi šampiona: Brodolom crveno-bijelih u Milanu!

Omladinci Crvene zvezde doživjeli su težak poraz u Milanu.

Mladi fudbaleri Crvene zvezde razbijeni su u Milanu! Poslije poraza od Benfike na svom terenu 2:1 na startu Lige šampiona, sada je tim Intera bio bolji od crveno-bijelih rezultatom 4:0! Nije ekipa Nenada Milijaša ni u jednom momentu dala naznaku da može da se nosi sa rivalom i mogao je ovaj poraz da bude i ubjedljiviji.

Već poslije prvih četrdesetak minuta bilo je jasno koliko je Zvezda slabiji tim, pa je tako Luka Topalović načeo mrežu Draškića u 23. minutu, da bi do poluvremena već bilo 3:0. Koki je pogodio u 35. minutu, a pet minuta kasnije u kontri je precizan bio De Pjeri.

U drugom poluvremenu je na kraju Crvena zvezda uspela da svede Inter na samo jedan postignut gol. Matija Moskoni je pogodio u 61. minutu i to je bilo to, na kraju se utakmica završila pobjedom "nerazura" 4:0.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!