Fudbal

Haos u Novom Sadu u prenosu uživo: Navijači jurišali dok je Marina stajala pred kamerom

Autor Bojan Jakovljević

Haos nakon utakmice Vojvodina - Spartak u prenosu uživo

Izvor: TV Arena sport

Nakon utakmice Vojvodina - Spartak (1:3) nastao je haos na tribinama stadiona "Karađorđe" u Novom Sadu. Navijači domaćeg tima, "Firma", napali su preko istočne tribine pristalice subotičkog kluba, zatrčavši se sa bakljama i motkama, što se moglo vidjeti i u TV prenosu uživo.

Dok je novinarka TV Arena sport Marina Buljovčić uzimala izjavu od trenera Spartaka Tomislava Sivića, na tribini iza njenih leđa nastao je haos koji se mogao vidjeti u prenosu. Navijači su aktivirali baklje i trčali preko tribine da se obračunaju sa navijačima Spartaka.

Pogledajte tu scenu:

Bila je ovo još jedna teška noć navijača Vojvodine, jer je njihov tim i dalje u dubokoj krizi i ponovo je izgubio kod kuće. Klub je tokom ove nedjelje napustio sportski direktor Marko Jovanović, a Nenad Lalatović poslije poraza u nedjelju od Spartaka nije davao izjavu, već je otišao pravo u svlačionicu.

"Pošaljite poruku, pokupiću ikone i otići ću", rekao je Lalatović ove sedmice u emotivnom izlaganju o svom (ne)ostanku u Vojvodini.

Umjesto borbe za Evropu, Vojvodina je poslije jako lošeg početka "proljećnog" dijela sezone na samo tri boda od plej-aut zone.