Srbi obeležili meč u Hrvatskoj: Sve golove postigli bivši igrači Zvezde i Partizana!

Autor Nebojša Marković

Mali kuriozitet na utakmici Prve lige Hrvatske.

Zanimljiva utakmica odigrana je u subotu uveče u Prvoj ligi Hrvatske.

Gorica je na gostovanju Slaven Belupu uspela da osvoji sva tri boda i slavi rezultatom 2:1.

Ali ne bi to bilo ništa čudno i neobično da se nije dogodio jedan kuriozitet - sva tri pogotka na meču bila su delo srpskih fudbalera!

Poveo je Slaven Belupo u nadoknadi prvog poluvremena i to posle gola Nemanje Glavčića.

Ovaj 23-godišnji Kraljevčanin i nekadašnji fudbaler Partizana i subotičkog Spartaka doneo je prednost svom timu s kojom su otišli na odmor.

Ipak, u nastavku su gosti morali da jure rezultat i kada im ništa nije išlo, u igru je ušao Ognjen Mudrinski!

To je bio potez utakmice trenera Gorice, pošto je nekadašnji napadač Crvene zvezde i Čukaričkog bio strelac u 86. minutu za izjednačenje, a onda je potpuni preokret doneo svom timu u drugom minutu nadoknade vremena!

Poslednjih godina u Hrvatskoj nastupa sve veći broj srpskih fudbalera, a posle Komnena Andrića, sada su u centar pažnje dospeli i Glavčić i Mudrinski.