5:0 za Partizan: INnđija ispraćena "petardom", Asano se het-trikom naoštrio za Ligu Evrope!

Ekipa Save Miloševića zabilježila još jednu ubjedljivu pobjedu na svom terenu ove sezone.

Superliga Srbije - Partizan - Indđija 5-0 Izvor: MN PRESS

Partizan u Humskoj - "melje"! Poslije debija na domaćem terenu u novoj sezoni i 4:0 protiv Javora, a još ubjedljiviji rezultat crno-bijeli su ostvarili kada je na njihov stadion stigla ekipa Inđije.

PARTIZAN - INĐIJA 5:0 (1:0)
/Natho pen. 20, Asano 48, 65, 76, Zdjelar 60/

Ruku na srce, nijedan od dva rivala koji je gostovao Partizanu nije bio od onih koji važe za neugodne rivale, ali tim Sava Miloševića je i ovu prepreku lako preskočio.

Partizan je upisao treću uzastopnu pobjedu, treću bez primljenog gola i tako na najbolji način se pripremio za ono što ih čeka naredne sedmice - meč u Ligi Evrope protiv RFS-a i potom susret sa Vojvodinom u derbiju kola Superlige.

Zato će Miloševiću i njegovim igračima i te kako značiti što je već poslije 65 minuta igre rezultat na semaforu južne tribine pokazivao 4:0.

Partizan je, u meču koji je kasnio zbog jednog transparenta upravo na toj tribini, poprilično lako došao do vođstva, poslije penala koji je napravljen nad Filipom Stevanovićem, a koji je Bibars Natho lako realizovao.

Nije prvo poluvrijeme donijelo bogzna kakvu igru, Partizan je kontrolisao dešavanja i nije previše "zapinjao", a onda su sve to nadoknadili u drugom poluvremenu.

Odmah su počeli da prijete i vrlo brzo stigli do drugog gola, kada je Takuma Asano postigao prvi od tri pogotka.

Uslijedio je potom sjajan pogodak Saše Zdjelara sa velike udaljenosti, da bi se Asano još dva puta upisao u strijelce - prvo na asistenciju Sadika kada su obojica pobegli odbrani Inđije, a onda i na dodavanje Đorđa Ivanovića poslije njegovog "mini slaloma" kroz odbranu gostiju.

Nije Inđija bila tim koji može da se suprotstavi crno-bijelima, pa i bez previše utrošene energije Miloševićeva ekipa stiže do nova tri boda i ubjedljivog trijumfa.

Ovo je četvrta pobjeda Partizana i ponovo su "vratili" zaostatak za Crvenom zvezdom na tri boda, ali na umu će svima sada biti letonski RFS.

Sada je vrijeme za evropske večeri u Humskoj...