Košarka

Željko Obradović mokar do kože u svlačionici: Stao pored šampionskog pehara, pa ga igrači zalili pivom

Autor Dragan Šutvić

Pogledajte kako je izgledala proslava titule ABA lige u svlačioici Partizana.

Izvor: Instagram/partizanbc

Košarkaši Partizana osvojili su ABA ligu pobjedom protiv Budućnosti, pa u svlačionici polili pivom svog trenera Željka Obradovića. Slaveći svoj drugi naslov prvaka pod njegovim vođstvom, oni su okružili najtrofejnijeg trenera i praktično svi prosuli svoja pića po njemu.

Obradović to nije zamjerio, naprotiv, već je sa reagovao sa osmijehom, kao i njegovi saradnici koji su takođe bili poliveni u svlačionici. Pogledajte kako je izgledalo slavlje novih šampiona ABA lige.

Poslije utakmice, na konferenciji za novinare Željko Obradović je zahvalio navijačima na podršci, a uz to je i žestoko kritikovao Košarkašku ligu Srbije, priznavši da bi volio da nikad ne vodi nijedan meč u njoj.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!