Ostali sportovi

Drugi trijumf Tuzlaka tokom priprema: Osijek "pao" u posljednjih 10 minuta

Susret je faktički odlučen u posljednjih desetak minuta, kada su Tuzlaci nakon rezultatski izjednačene igre brzim kontrama slomili otpor ''žilavih'' gostiju.

Izvor: FENA/Miroslav Petrović

U sklopu priprema za nastavak prvenstva BiH, rukometaši tuzlanske Slobode sinoć su u dvorani Mejdan pobijedili hrvatskog prvoligaša Osijek rezultatom 37:31 (16:16).

U ekipi Slobode Emir Suhonjić je postigao 8 golova, dok su se po četiri puta u strijelce upisali Jovan Talevski, Enes Skopljak, Semir Memić i Sedžad Abdurahmanović.

U sastavu iz Osijeka najefikasniji su bili Tin Guže sa 7 i Matej Zrno sa 5 golova.

Ovo je bila treća pripremna utakmica Slobode, a do početka drugog dijela prvenstva odigraće 28. januara još meč sa Gračanicom, od koje su ranije poraženi tokom priprema rezultatom 30:32.

U prvoj utakmici tokom pripremnog perioda, igrači Davora Kadića su trijumfovali nad ekipom Spačve iz Vinkovaca rezultatom 27:28.

Pratite Mondo.ba na Facebooku, Instagramu i Twitteru. Aplikacija je dostupna za IOS i Android telefone.

Preuzimanje teksta, vijesti, fotografija i video snimaka dozvoljeno uz vidljivo navođenje izvora i linka ka MONDO portalu.