Takmičenje za dvojnika Pedra Paskala pretvorilo se u pravi festival
Njujorški restoran Son del North proslavio je svoj prvi rođendan na najluđi mogući način – takmičenjem za najboljeg dvojnika Pedra Paskala! I to sve kako bi dokazali da ima dobre meksičke hrane u Njujorku.
Naime, glumac je nedavno u jednoj emisiji izjavio da u Njujorku "nema dobre meksičke hrane", a onda je jedan restoran odlučio da mu dokaže suprotno.
Međutim, nisu mogli ni da sanjaju da je će se ulica Orčard pretvoriti u pravi "Paskal-fest" uprkos kišnom danu.
Neki su došli zbog slave, drugi zbog opklade s djevojkom, treći su se tu zatekli skroz slučajno, ali niko se nije bunio.
Pobjedniku koji najviše liči na najpoželjnijeg glumca je pripala nagrada od 50 dolara i besplatni buritosi tokom cijele godine, drugoplasirani je dobio vaučer od 50 dolara, treće mesto 25, a deset finalista su osvojili burito sa pasuljem i sirom.
Na kraju, pobjednik je bio Pedro broj pet – Džordž Guntas, čovjek bez Instagrama, ali sad s titulom: zvanični dvojnik Pedra Paskala u Njujorku.
Šta vi kažete, da li liče?
(MONDO)