ZANIMLJIV GOST

Početni poraz Borčevih dječaka na "Kupu prijateljstva", a imali su i posebnog navijača (VIDEO)

Mladi fudbaleri banjalučkog Borca poraženi su od subotičkog Spartaka u prvom kolu Kupa prijateljstva koji se održava na Zlatiboru.

Izvor: Screenshot

Mladi fudbaleri Borca poraženi su u prvom meču Kupa prijateljstva od subotičkog Spartaka 1:3 (0:3).

Banjalučani su već u drugom minutu kapitulirali golom Jankovića, da bi Subotičani udvostručili prednost pogotkom Andrića u 23. minutu.

Na 3:0 povisio je Rac samo tri minuta kasnije, pa je bilo jasno da će "crveno-plavi" dječaci upisati prvi poraz na turniru u okviru Grupe C.

Banjalučani su do kraja uspjeli samo da ublaže poraz, i to sjajnim golom Pušića.

Osim Borca i Subotičana, u grupi je još i zagrebački Dinamo s kojim će banjalučki tim odmjeriti snage u srijedu (13 časova).

Banjalučani su pred sami početak utakmice imali i neobičnog posjetioca - malog psića, ali im nije donio sreću na današnjoj utakmici.