Fudbal

Je**m ti! Luka pogledao ka treneru i opsovao (VIDEO)

Fiorentina je napadala, a trener je izveo Luku Jovića iz igre i to ga je veoma naljutilo.

Izvor: TV Arena sport/screenshot

Fiorentina je kiksnula na gostovanju Empoliju i odigrala samo neriješeno (0:0), a trener Vinćenco Italijano naljutio je Luku Jovića time što ga je izveo iz igre tri minuta pre kraja. "Jebem ti..." promrmljao je srpski fudbaler sebi u bradu pred kamerama, nakon neočekivane odluke trenera da baš on napusti igru dok Viola juri gol i pobedu. Uz to je i bijesno šutnuo loptu. Pogledajte tu scenu:

Luka je bio strijelac prošle nedjelje, na svom debiju u Seriji A, ali u drugom kolu nije ostao do kraja na terenu. Umesto njega u 87. minutu u igru je ušao Brazilac Artur Kabral, koji je u četvrtak bio strijelac protiv Tventea u Konferencijskoj ligi, ali ni on nije uspio da promijeni rezultat.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!