Fudbal

Džeko nastavio gdje je stao: Kapiten BiH donio pobjedu Interu nad Sasuolom (VIDEO)

Autor Haris Krhalić

Inter je u pripremnoj utakmici savladao Sasuolo golom Edina Džeke.

Izvor: EPA/CLAUDIO GIOVANNINI/ANSA

Fudbaleri Intera su u prijateljskoj utakmici savladali ekipu Sasuola rezultatom 1:0, a strijelac pobjedonosnog gola bio bh. reprezentativac Edin Džeko.

Džeko je ove sezone bilježio odlične partije u dresu kluba iz Milana, a ako se po jutru dan poznaje naš kapiten će i nastavku sezone biti ključna figura u ekipi Intera.

Igrao se 63. minut kada je "dijaman" ispratio odlično dodavanje i prodor Alesandra Bastonija, nakon čega je loptu zakucao u gol Sasuola.

Pogledajte:

Edin Džeko pogodak protiv Sasuola
Izvor: Youtube/Calcio Streams

Podsjećamo, Džeko je u posljednja dva kola Serije A, prije zimske pauze, postigao tri gola i upisao asistenciju. Takođe, u prvom pripremnom meču, odigranom prije nekoliko dana, Džeko je pogodio i mrežu Ređine.