Fudbal

Mitar nastavio da rešeta! Srpski golgeter pogodio i u azijskoj Ligi šampiona (VIDEO)

Srpski napadač Aleksandar Mitrović postigao je vodeći pogodak za Al Hilal u pobjedi na gostovanju Nasaji Mazandaranu (0:3) u azijskoj Ligi šampiona.

Izvor: STRINGER/EPA

Centarfor reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović nastavio je da rešeta protivničke mreže!

Posljednji, a svoj prvi pogodak u azijskoj Ligi šampiona, postigao je na gostovanju iranskoj ekipi Nasaji Mazandaran - 0:3 (0:1).

Srbin je već u četvrtom minutu pogodio mrežu, ali je gol poništen zbog ofsajda, da bi potom u 18. minutu na centaršut Mohameda Al Burajka rutinski završio akciju iz peterca..

Bio je ovo Mitrovićev šesti gol iz šest utakmica u dresu saudijskog kluba.

U drugom poluvremenu pobjedu Al Hilala potvrdili su Nejmar u 58. i rezervista Saleh Al Šehri u trećem minutu sudijske nadoknade nakon što je minut ranije zamijenio upravo Mitrovića.