Fudbal

Fudbaleri Arsenala otjerali navijače Vest hema kući nakon samo 45 minuta (VIDEO)

Autor Haris Krhalić

Arsenal "uništava" Vest hem, navijači to ne žele da gledaju.

Izvor: Screenshot

U prvoj današnjoj utakmici 24. kola Premijer lige, fudbaleri Vest hema su na svom terenu dočekali Arsenal. „Tobdžije“ su u sjeveroistočni dio Londona stigli kao favoriti međutim to nije spriječilo navijače domaćeg kluba da napune stadion do posljednjeg mjesta.

Međutim, već nakon prvih 45 minuta hiljade vjernih pristalica Vest hema napustilo je tribine, a za sve su krivi raspoloženi fudbaleri Arsenala koji su u prvom poluvremenu postigli čak četiri gola.

Mrežu domaćeg tima načeo je Viliam Saliba u 32. minutu meča, a na 2:0 povisio je Bukajo Saka sa „bijele tačke“ devet minuta kasnije.

Treći pogodak postigao je defanzivac Gabrijel u 44. minutu da bi konačan rezultat prvog poluvremena Trosar u drugom minutu sudijske nadoknade.

U slučaju da se ne desi neko čudo, Arsenal će se ovom pobjedom izjednačiti sa Mančester sitijem sa 52 boda, s tim da Siti ima utakmicu manje. Prvoplasirani Liverpul ima 54 boda.