U stilu slavnih Brazilaca: Jurilj i Subić "ljuljanjem bebe" proslavili rođenje ćerki

Autor Haris Krhalić

Zanimljiva proslava na Gradskom stadionu u Banjaluci.

Izvor: Mondo/Slaven Petković

U toku je utakmica osmine finala Kupa BiH između Borca i Zvijezde 09, a nakon prvih 45 minuta banjalučki tim ima dva gola prednosti.

Prvi pogodak vidjeli smo u 30. minutu kada je Jovo Lukić nakon ubačaja Jakova Blagaića pogodio za 1:0.

Samo nekoliko minuta kasnije nakon novog prekida Blagaić centrira, odbrana Zvijezde 09 kratko izbacuje do Alena Jurilja koji matira Damjanovića za 2:0.

Fudbaler rođen u Zagrebu je odmah nakon gola otrčao do Aleksandra Subića sa kojim je proslavio pogodak "ljuljanjem bebe" kao što su svojevremeno to učinili legendarni Brazilci Bebeto, Romario i Mazinjo proslavljajući pogodak rođenja Bebetoovog sina Mateusa.

Borčev dvojac je simuliranjem ljuljanja bebe proslavio rođenje Subićeve ćerke Tasije koja je na svijet stigla juče kao i rođenje Elene Jurilj koja je na svijet stigla dok su fudbaleri Borca boravili u Antaliji.