Fudbal

Demirović ne staje u Bundesligi! Četvrti gol bh. reprezentativca od starta sezone!

Napadač reprezentacije BiH briljira u njemačkom prvenstvu!

Izvor: THOMAS KIENZLE / AFP / Profimedia

Ermedin Demirović ne staje u Bundesligi!

U četvrtoj prvenstvenoj utakmici za Štutgart, protiv Borusije Dortmund, postigao je četvrti pogodak!

Poentirao je u porazu od Frajburga (3:1) na startu sezone, zatim je "prespavao" domaći remi sa Majncom (3:3), a poslije dva gola u trijumfu nad Borusijom iz Menhengladbaha (3:1) pogodio i protiv imenjaka sa Vestfalena!

Njegovim golom iz 21. minuta Štutgart je stigao do prednosti od dva gola jer je prethodno već u četvrtom minutu poentirao Deniz Undav, a oba pomenuta pogotka za tim koji će 27. novembra gostovati na Marakani u petom kolu Lige šampiona "spakovao" je Maksimilijan Mitelštet.

Do kraja meča, domaćin je stigao i da deklasira "milionere" iz Dortmunda - na kraju je bilo 5:1!

Enco Milo je poslije 17 minuta u drugom dijelu povisio na 3:0, Serhu Guirasi je 15 minuta prije kraja dao kakvu-takvu nadu gostima, ali je ista ugašena prvo poslije pogodaka prvo El Bilala Turea u 80. a onda i novog gola Miloa u 90. minutu!

Ukoliko želite da vidite dodatni sadržaj posjetite Mondo Pređi na sajt

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!