Fudbal

Laktaši i Šikanjić ne staju - sedma uzastopna pobjeda! BSK-u bod na Krunićevom debiju

Laktašani su stigli do novog trijumfa u Prvoj ligi Republike Srpske.

Izvor: FK Laktaši

Laktaši i Milan Šikanjić nemilosrdno gaze Prvom ligom Republike Srpske!

Ekipa Slobodana Starčevića uknjižila je sedmi uzastopni trijumf u prvoligaškom takmičenju, a napadač Laktašana je sa dva pogotka protiv Leotara došao do brojke od 14 od starta sezone!

Prvi put je 24-godišnji ofanzivac našao pukotinu u defanzivnom zidu Trebinjaca u 22. minutu, da bi potom gostujuća mreža mirovala sve do trećeg minuta nadoknade drugog dijela, kada je Risto Perišić drugi put kapitulirao u ovom duelu.

Rudar Prijedor je u komšijskom derbiju nadigrao i ubjedljivo savladao dubički Borac. U gradu na Sani bilo je 4:0 za igrače Vuleta Trivunovića, koji su do prednosti u ovom duelu stigli u 33. minutu, kada je poentirao Aleksandar Silađi.

Autogolom Aleksandra Malbašića iz 42. minuta uduplana je prednost domaćeg tima, koji je u nastavku dotukao Dubičane pogocima Đanija Salčina (57.) i Patrika Gbegbea (75. minut).

Izvor: Promo/FK BSK Banjaluka

Na debiju novog trenera Branislava Krunića, BSK nije uspio u Prnjavoru da stigne do prve pobjede u sezoni, ali je uspio da osvoji bod nakon dva vezana poraza.

"Romantičari" su na stadionu "Siniša Peulić" došli do vođstva pogotkom Sergeja Bogdanića nakon pola sata, ali je samo deset minuta kasnije prnjavorski sastav "poravnao" pogotkom Miloša Milijaševića.

PRVA LIGA RS – 9. kolo

Romanija – Famos 0:0

Sloboda (NG) – Željezničar Sport tim 1:0 (1:0)

Ukoliko želite da vidite dodatni sadržaj posjetite Mondo Pređi na sajt

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!