3:0 za Lalatovićev osmijeh: Vojvodina ulazi u ritam!

Autor Mladen Šolak

Novosađani u posljednjih 20 minuta "otključali" gol gostiju na "Karađorđu".

Poslije dva remija na početku sezone, Vojvodina je "vezala" dvije pobjede!

Nakon trijumfa protiv Voždovca u gostima, tim Nenada Lalatovića slavio je u nedjelju i na svom stadionu, u jednom od derbija kola protiv gostiju iz Lučana.

Vojvodina - Mladost 3:0 (0:0)

Nije bilo golova do 69. minuta, kada je Aranđel Stojković protrčao po lijevoj strani, Miljan Vukadinović centrirao, a Petar Bojić sa metar-dva zaokružio lijepu akciju pogotkom.

Dva minuta kasnije, bivši kapiten Metalca iz Gornjeg Milanovca Aleksandar Ješić mogao je da izjednači, ali je golman Vojvodine Nikola Simić uspio da "skine" taj šut.

Sve je bilo odlučeno u 84. minutu, kada je Vošin lider Nikola Drinčić izveo korner, a Siniša Saničanin sa dva metra poslao loptu u mrežu.

Konačnih 3:0 postavio je Ognjen Đuričin na asistenciju večeras veoma zapaženog Stojkovića. Udarac sa 20 metara i lob preko golmana, za ubjedljivu pobjedu "lala".

Pratite Mondo.ba na Facebooku, Instagramu i Twitteru. Aplikacija je dostupna za IOS i Android telefone.

Preuzimanje teksta, vijesti, fotografija i video snimaka dozvoljeno uz vidljivo navođenje izvora i linka ka MONDO portalu.