I bez Mihe - ništa, "fenjeraš" preokrenuo Milan

Milan će se u posljednja tri kola grčevito boriti za Evropu, jer je u ponedjeljak, u meču 35. kola Serije A, poražen od "fenjeraša" Verone.

Šok za Milan!

Verona je u sudijskoj nadokandi stigla do pobjede protiv Milana - 2:1 (0:1), do tri boda koja joj ne znače mnogo! Ali, je "rosonere" ostavila u teškom položaju pred odlučujuće borbe za izlazak na evro-scenu.

Da nevolja po slavni klub bude veća, prvo poluvrijeme završeno je u korist tima sa "San Sira"!

Milan je poveo golom Žeremija Vereza u 31. minutu, ali je domaći tim na stadionu "Mark Antonio Bentegodi" do izjednačenja došao pogotkom Đampaola Pacinija iz jedanaesterca u 77. minutu (1:1).

...

Ekipa Luiđija Del Nerija odigrala je odlično posljednjih nekoliko minuta.

Prilika je bilo na obje strane, posebno u finišu, da bi u petom minutu sudijske nadoknade iz slobodnog udarca majstorski mrežu "rosonera" pogodio Luka Siligardi za potpuni preokret.

...

Milan za Fiorentinom zaostaje šest bodova, dok Sasuolo, prvi tim ispod linije za Ligu Evrope, ima samo bod manje od ekipe Kristijana Brokija.

Verona, koja je poslije tri uzastopna poraza konačno pobijedila, još uvijek ima teoretske šanse, ali teško je očekivati da će uspjeti da u posljednja tri kola nadoknadi zaostatak od sedam bodova u odnosu na Kapri, prvog iznad "crvene zone" i Palermo, prvi ispod zone ispadanja.