Bajern copy paste. Lajpcig je hit Bundeslige

Bajern rutinski savladao Augzburg. Prvi pratilac na tabeli sada je Lajpcig.

Fudbaleri Bajerna ostvarili su još jednu pobjedu u Bundesligi, koja možemo reći liči na ostale ostvarene ove sezone.

Bajern povede u prvom poluvremenu ili u kratkom vremenskom intervalu daju još jedan gol i to je to. Do kraja čuvaju loptu ne troše se puno, ako se ukaže koja prilika daće gol. Tako je bilo i u meču devetog kola protiv Augzburga u gostima.

Bajern je slavio 3:1.

Zanimljivo ova dva tima prije tri dana odigrali su meč u Kupu Njemačke, koji je završen istim rezultatom.

Igrao se 19. minut kada je Roben asistirao Levandovskom za šesti gol Poljaka ove sezone.

Samo dva minuta kasnije Levandovski vraća asistenciju. Roben je strijelac za 2:0 u tu je meč već odlučen.

Početkom drugog poluvremena ponovo asistira Roben, a pogađa Levandovski. Sedmim golom izjednačio se sa Obamejangom na drugom mjestu najbolkih strijelaca Bundeslige. Modeste je prvi sa osam.

Počasni gol za domaćina dao je Čeol.

Twitter Embed Code

Najveći konkurent Bajernu za sada za prvo mjesto je ekipa Lajpciga. Za aktuelnim šampionom zaostaju samo dva boda. Novajlija u Bundesligi je u ovom kolu savladao u gostima Darmštat golovima Sabicera 2:0. Lajpcig je još neporažen u Bundesligi.

Pobjedu nakon preokreta ostvarili su fudbaleri Bajera protiv Volfsburga 2:1.