KOPA ITALIJA: Milan zakazao "revanš" Juventusu!

Fudbaleri Milana plasirali se četvrtfinale italijanskog Kupa pobjedom protiv Torina 2:1, iako je tim Siniše Mihajlovića vodio poslije prvih 45 minuta. Protiv Juventusa u borbi za polufinale!

U četvrtfinalu Kupa Italije igraće Milan i Juventus, što će biti repriza prošlogodišnjeg finala u kojem su slavili "rosoneri"!

Milan je večeras na "San Siru" preokretom stigao do slavlja 2:1 protiv Torina, koji je nakon prvog poluvremena imao gol prednosti. Postigao ga je Andrea Beloti u 27. minutu.

BELOTI UNIVERZALAC

Andrea Beloti jedini je igrač u "Ligama petice" koji je u dosadašnjem dijelu sezone postigao bar pet pogodaka, lijevom nogom, desnom i glavom.

Početkom drugog poluvremena Đanluka Lapadula neoprezno je startovao na golmana "bikova" Džoa Harta, kramponima mu rasjekao glavu i činilo se da se radi o ozbiljnoj povredi. Ipak, Englez je uz osmijeh nastavio meč bandažirane glave.

Ipak, za nepuna četiri minuta Milanezi su preokrenuli. Prvo je Juraj Kucka u 61. minutu anulirao prednost tima Siniše Mihajlovića, da bi nedugo zatim Đakomo Bonaventura donio vođstvo, ispostaviće se i pobjedu izabranicima Vinćenca Montele.

Preostala četiri meča osmine finala na programu su sljedeće sedmice.