Mladenović pogodio, ali "Maksimir" slavi (VIDEO)

Norveški Od iznenađujuće poveo u Zagrebu, ali je vicešampion Hrvatske već do poluvremena uspio da preokrene. Gol Marka Šćepovića u porazu Videotona od Bordoa.

Zagrebački Dinamo loše je započeo duel sa norveškim Odom, ali je hrvatski vicešampion nakon šoka uspio da se vrati i slavi u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu EVROPE.

DINAMO - OD GRENLAND 2:1 (2:1)

Norveški fudbaler srpskog porijekla Stefan Mladenović šokirao je domaće u 20. minutu. Nakon brzog kontranapada i izbjegnute ofsajd zamke, pogodio je za 0:1, ali slavlje Norvežana postrajalo je samo desetak minuta.

Goal Mladenovic S (0:1) Dinamo Zagreb vs Oddby ylberenexhipi

Već u 31. minutu bh. internacionalac Armin Hodžić izjednačio je na 1:1, da bi Čileanac Žunior Fernandez četiri minuta prije odlaska na odmor donio svom timu potpuni preokret.

Goal Hodzic A. (1:1) Dinamo Zagreb vs Oddby ylberenexhipi

Goal Fernandes J. (2:1) Dinamo Zagreb vs Oddby ylberenexhipi

Revanš za sedam dana u Norveškoj Dinamo tako dočekuje s minimalnom prednošću.

Francuski Bordo je uz dosta muke savladao Videoton 2:1, a strijelac jedinog pogotka za Mađare bio je nekadašnji fudbaler Partizana Marko Šćepović.

1-1 Marko Scepovic Goal - Girondins Bordeaux 1...by GSBN

Svi rezultati prvih mečeva 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope.