Blekijev top raznio "magarce"! (VIDEO)

Reprezentativac Srbije Nikola Milenković upisao je prvenac u dresu Fiorentine. I to kakav.

Nakon Mirka Antenućija (SPAL), reviju majstorskih golova u drugom kolu Serije A nastavio je srpski reprezentativac Nikola Milenković, koji je postigao prvenac u dresu Fiorentine.

Nekadašnji prvotimac Partizana iz velike udaljenosti raspalio je po lopti, te doveo "viole" u vođstvo protiv Kjeva već u osmom minutu meča.

Pogledajte spektakularan Blekijev gol...

Milenkovićev projektil bio je samo prvi od šest u nizu koji je završili u mreži gostiju iz Verone.

Već do poluvremena prednost je poduplao Žerson, da bi u nastavku pogodili još Marko Benasi (dva puta), Federiko Kjeza i Đovani Simeone, za najubjedljiviju pobjedu kola - 6:1.

Sve što su gosti uradili je počasni pogodak Nenada Tomovića petnaestak minuta prije kraja susreta.

Inter je još jednom razočarao.

U prvom poluvremenu je dominirao, postigao dva gola (Ivan Perišić i Stefan de Fraj) i činilo se da će ekipa Lučana Spaletija konačno ostvariti siguran trijumf.

Ipak, stara boljka "nerazura" - opuštanje u nastavku meča - još jednom je isplivala, pa je ratoborni Torino u razmaku od 55. do 68. minuta golovima Andree Belotija i Suaila Meitea uspio da anulira prednost domaćina.

Imali su i jedni i drugi priliku za pobjedu, ali morali su da se zadovolje podjelom bodova.

U redovima "granate" priliku su u nastavku dobili i Adem Ljajić, kojem bi ovo mogao biti posljednji meč u dresu Torina (spekuliše se o prelasku u Bešiktaš), a u samom finišu i Saša Lukić.