Ponovo strelac, peti put uzastopno!

Briljantna forma Tadića raduje Srbiju: Posle vesti o problemima, sve nas hrabre sjajni nastupi Duće u Ajaksu Izvor: MN PRESS

U kakvoj je samo formi Dušan Tadić! Njegov Ajaks pobedio je u gostima Utreht 3:0, a "Duća" je bio jedan od najboljih na terenu pošto je postigao gol, svoj peti uzastopni za "kopljanike".

Ovo su sjajne vesti za sve navijače Srbije pred odlučujući meč sa Škotskom i selektora Ljubišu Tumbakovića, koji je u velikim problemima.

Kapiten Ajaksa je svoj peti uzastopni gol za prvi tim postigao iz penala u 71. minutu. Prethodnoj su "kopljanici" poveli preko Klasena u 62. minutu, a konačni rezultat postavo je Promes u nadoknadi vremena.

Tadić je i u evropskim utakmicama pokazao u kakvoj je formi, tako da su sve ovo sjajne vesti za sve navijače "orlova".

Ključni meč sa Škotskom igra se u četvrtak, 12. novembra u Beogradu.