Najbolji Partizan ove sezone: Holender i Suma zaplesali u Senti, to je "valjak" koji navijači žele! Izvor: MN PRESS

Plesao je Filip Holender, pre nego što je izašao iz igre, plesao je Sejduba Suma, čim je ušao u igru.

A period u kom su se preklopili na terenu u Senti značio je i potpuni potop TSC-a. Partizan je lako izašao na kraj sa ekipom iz Bačke Topole, upisao ubedljivu pobedu i najavio veće mogućnosti pod Aleksandrom Stanojevićem.

TSC - PARTIZAN 0:4

Neizvesnost iz prvog dela potpuno je nestala u nastavku.

Iako je tSC bio više nego ravnopravan rival, jedna kontra Partizana, ili ''ofanzivna tranzicija'' kako je to nazvao Zoltan Sabo, koštala je njegov tim. Filip Holender je pobegao na polovini prvog dela igre, a zatim lako rešio situaciju oči u oči sa Nenadom Filipovićem.

U nastavku, renesansa u devet minuta.

Prvo Suma, zatim ponovo Holender, a na kraju i Asano, potpuno su razbili današnjeg rivala. Partizan je ubedljivom pobedom, četvrtom prvenstvenom u nizu, povratio samopouzdanje. Nastavljaju se dobri rezultati crno-belih.

18:48

Kraj!

Gotov je meč u Senti.

18:47

Miran kraj meča...

90. minut - Nema previše uzbuđenja u finišu. Gosti će stići do ubedljive pobede, prve protiv TSC-a, ekipe sa kojom su dva puta remizirali.

18:38

Četvrti pogodak crno-belih!

Pre nego što je izašao iz igre, Takuma Asano se upisao u strelce.

18:37

Poslednja Partizanova promena

79. minut - Rajko Brežančić menja Slobodana Uroševića na levoj strani odbrane crno-belih.

Kod domaćih, na terenu su Ponjević i Dostanić, a igru su napustili Petrović i Lukić.

18:34

Golovi Partizana

Drugi pogodak je delo Sejdube Sume, nakon sjajne kombinacije...

A treći Filipa Holendera, kog je Suma ''spojio'' sa golom!

18:32

Izmene u Partizanu!

74. minut - Nikola Čolić i Nikola Štulić su na terenu za crno-bele. Dvojica Nikola su zamenili Asana i Holendera koji su odigrali fantastičan meč protiv TSC-a.

18:29

GOOOOOOOOOOOOOOOL

71. minut - Pogađa i Takuma Asano, čovek koji je danas najčešće bio u šansi!

18:28

Izmene!

71. minut - Još dve promene u ekipi TSC.

Mihajlo Banjac i Borko Duronjić su u igri, a izašli su Janko Tumbasević i Jug Stanojev.

18:22

Suma, pa Holender

PRvo su kombinovali Jojić, Holender i Suma, da bi Partizan postigao drugi gol na meču, a zatim je Suma uzvratio saigračima, odnosno Holenderu, kom je asistirao za treći pogodak crno-belih.

18:21

GOOOOOOOOOOOOL

63. minut - Kakva sekvenca Partizanovih rezervi.

18:18

62. minut - Novi pogodak Partizana!

18:18

Dvostruka izmena Partizana

61. minut - U igri su Suma i Jojić, umesto Stevanovića i Natha.

18:16

Žuti karton!

59. minut - Dejan Milićević je treći opomenuti igrač. Sada i vezista TSC-a ima žuti karton.

18:15

Mnogo poluprilika

58. minut - Kao da samo jedan detalj nedostaje da vidimo gol u Senti. Na obe strane se igra veoma otvoreno, a dobre prilike se sprečavaju u poslednjem trenutku.

18:08

Lukić!

50. minut - Igra se u fantastičnom ritmu, a šanse se stvaraju kao na traci.

Poslednju u nizu propušta Lukić, čiji je udarac uspeo da ukroti Vladimir Stojković.

18:05

Asano!

47. minut - Kakva prilika za japanskog fudbalera.

Pobegao je defanzivcima domaćih, ali nije uspeo da savlada Filipovića. Čini se kao da je hteo da lobuje istrčalog golmana, ali mu je samo dodao loptu u ruke.

18:03

Nastavljamo!

46. minut - Nastavljen je meč u Senti!

18:02

Izmena

Saša Tomanović, koji će igrati sa kapitenskom trakom, novi je fudbaler u ekipi TSC-a. Izašao je Stefan Santrač, jedan od dvojice bonus igrača domaćeg tima.

17:47

Poluvreme!

Partizan pogotkom Holendera ima prednost na gostovanju u Senti.

U veoma borbenom meču, sa prilikama za pogodak na obe strane, crno-beli su se nešto bolje snašli.

17:44

Novi žuti karton!

43. minut - Najveći problem za TSC u prvom delu je brzina Antonića.

Filip Holender mu je pobegao za pogodak, a Bibars Natho za prvi žuti karton u redovima domaćih.

17:41

Opasan je TSC

40. minut - Dva uzastopna napada domaćih su završena dobrim prilikama za šut.

Vladimir Stojković je oba puta bio na pravom mestu i lako je ukrotio udarce fudbalera iz Bačke Topole. Oba puta je, nedovoljno jako, šutirao Dejan Milićević.

17:39

Ovako je Partizan stigao do prednosti!

Pogodak Holendera, reprezentativca Mađarske, na meču u Senti:

17:31

Asano, Asano, Vujačić...

30. minut - Razigrao se Partizan nakon postignutog gola.

Crno-beli su počeli da stvaraju šanse i mogli bi već do pauze da dupliraju prednost.

17:27

GOOOOOOOOOOOOOL!

24. minut - Vodi Partizan pogotkom Filipa Holendera!

Bio je reprezentativac Mađarske najbrži, pretrčao je Antonića i zatim rutinski savladao golmana domaćih!

17:22

Stanojev!

20. minut - Nekadašnji omladinac Crvene zvezde je imao priliku da postigne prvi gol na meču, ali nije pogodio.

Lobovana je poslednja linija Partizana, Jug Stanojev je bio brži od Vujačića, Vladimir Stojković je napustio liniju, ali lob udarac mladog krilnog igrača odlazi preko gola.

17:20

Prvi žuti karton na meču!

18. minut - Opomenut je Vujačić, zbog prekršaja na oko 40 metara od gola gostiju. Moraće opreznije.

17:11

Stevanović!

10. minut - Radio je mladi fudbaler ono što najbolje ume, driblao dvojicu fudbalera u punom trku, ali je slabo šutirao nakon što je sebi kreirao prostor za udarac. Direktno u Nenada Filipovića, koji lako brani.

17:10

Neoprezan faul Miljkovića

8. minut - Nije bilo problema pred golom Partizana nakon centaršuta TSC-a, ali će Aleksandar Miljković morati opreznije da startuje. Ovde je rukom po faci zakačio Petrovića, bivšeg igrača crno-belih.

17:03

Odmah preti Partizan!

2. minut - Šutirao je Filip Holender i odmah stavio na muke Filipovića. Nije bilo lako golmanu domaćih da interveniše, ali je TSC nekako sačuvao svoju mrežu u drugom minutu.

17:01

Počelo!

1. minut - Počeo je meč u Senti!

17:01

Minut ćutanja

U čast Dijega Maradone, utakmice u Superligi Srbije počinju minutom ćutanja. Legendarni Argentinac je preminuo u sredu, nakon srčanog udara.

16:54

Prethodni meč

Oba tima su prethodne nedelje imali obaveze u Kupu Srbije.

Ekipa TSC-a je na domaćem terenu savladala Napredak (2:0), dok je Partizan u Gornjem Milanovcu bio bolji od Metalca (0:1). Dva tima su ostala u konkurenciji za trofej u najmasovnijem takmičenju, pošto su među osam najboljih timova u tom takmičenju.