MONDO u Antaliji UŽIVO Borac - Krila Sovjetov

Poraz Borca, sudija prekinuo meč dva minuta prije kraja zbog tuče!

Banjalučani poraženi od Krila Sovjetov rezultatom 1:0. Meč završen dva minuta prije kraja nakon novog koškanja.

MONDO u Antaliji UŽIVO Borac - Krila Sovjetov Izvor: Print screen

Banjalučki Borac poražen je od Krila Sovjetov 1:0 u posljednjem pripremnom meču u Antaliji.

Još jednom crveno-plavi nisu uspjeli da postignu pogodak, iako su imali nekoliko dobrih šansi od kojih je najbolja možda ona Vranješa iz slobodnog udarca u prvom poluvremenu.

Pitanje pobjednika riješio je Ežov u 58. minutu, kada je poslije solo akcije prizemnim udarcem matirao Pavlovića.

Duel je međutim obilježio prekid dva minuta prije kraja, nakon koškanja i tuče nekoliko igrača. Nakon što su nekako i jedni i drugi spriječili masovnu tuču na terenu sudija Gendžaj je odsvirao kraj.

Igralo se prilično žestoo, pa je i u prvom poluvremenu bilo koškanja nakon što je kapiten ruske ekipe bez potrebe udario Vranješa.

Borac je imao nekoliko pehova na ovom meču, nakon samo nekoliko minuta igre Jovo Lukić je zbog povrede ramena morao van terena, a u drugom poluvremenu Dejan Meleg krvav je napustio teren nakon lakta protivnika i razbijene arkade.

Svoj prvi meč u dresu Borca igrao je Dino Ćorić, Marko Jovanović vratio se nakon povrede, dok je oporavljeni Almedin Ziljkić igrao u drugom poluvremenu.

Kompletan tok meča pročitajte klikom na Razvoj događaja.

17:10

Tuča na terenu, sudija odsvirao kraj!

Sudija iz Turske odsvirao je kraj u 89. minutu nakon što je krenulo koškanje, pa i tuča nekoliko igrača jedne i druge ekipe. Međutim, uspjeli su sa jedne i druge strane da smire situaciju. Sudija ipak nije dozvolio da se igra nastavi već je odmah odsvirao kraj

Izvor: Prinscreen

17:01

Vojnović mijenja Brtana

17:00

Ništa od penala za Borac

Kujundžić se odlično ubacio u šesnaesterac i pao nakon duela sa jednim igračem Krila Sovjetov, ali nema penala

16:55

Melegu razbijena arkada!

Novi peh za Borac. Pukla je arkada Melegu poslije jednog duela i Borčev veznjak morao je van terena i zamijenio ga je Mols.

Izvor: Printscreen

16:48

Nove izmjene

U drugom poluvremenu ušli su i Ziljkić, Šikanjić, Bosančić i Kujundžić

16:38

Borac - Krila Sovjetov 0:1!

Krila Sovjetov vode 1:0 od 58. minuta poslije solo akcije Ežova i preciznof udarca.

16:29

Odlična akcija Borca

Sjajna akcija Borca u 51 minutu. Mehanović je spustio loptu, ona je došla do Zakarića, a nakon njegovog centaršuta Čavić je glavom šutirao pored stative.

16:27

Rusi prijete na početku drugog dijela

Nakon kornera u nastavku akcije Božin je odlično šutirao, a Pavlović brani njegov udarac pod prečku. Nešto kasnije Sergejev je pokušao glavom poslije centaršuta, ali neprecizno.

16:21

Izmjena na poluvremenu

Umjesto Jovanovića drugo poluvrijeme će igrati Uzelac. Kod Krila Sovjetov u igri su štoper Gorškov i napadač Golenkov

16:13

Kraj prvog poluvremena

16:09

Koškanje na terenu

Nakon jednog duela Vranješa i Gackana došlo je do malog koškanja na terenu, ali se sve smirilo, a oba kapitena su dobili upozorenje.

16:07

16:02

Frolov sve prati

Pokušao je Borac cenatršutom, a potom i Zakarić da dođe do jedne izblokirane lopte prije Frolova, ali golman ruske ekipe ispratio je i pokupio loptu

16:00

Novi korner za Ruse

Pavlović sigurno hvata loptu poslije kornera za Krila Sovjetov

15:47

Prilika za Krila Sovjetov

Dve prilike za Krila Sovjetov u 19. minutu. Prvo je Zinjkovski ušao u šesnaesterac i pokušao da pogodi suprotni ugao, a potom je Sarvelijev pokušaj izblokiran u korner.

Korner za Krila Sovjetov, ušao Mehanović

Dobro je odbrana Borca riješila korner za Ruse. U međuvremenu povrijeđenog Lukića zamijenio je Mehanović.

15:36

Povreda Lukića!

Peh za Borac u uvodnim minutama meča. Lukić je povrijedio rame u duelu sa Černovim i mora da napusti teren.

15:34

Čavić u spoljni dio mreže!

Nova šansa za Borac, Čavić se dobro ubacio u šesnaesterac, ali je pogodio spoljni dio mreže

15:32

Frolov brani slobodnjak Vranješa

Odlična prilika za Borac u četvrtom minutu. Čavić je izborio slobodan udarac na ivici šesnaesterca, Vranješ je dobro šutirao, ali Frolov brani