Lalatović bijesan poslije meča- Neću da čestitam, nisam htio da vodim meč!(VIDEO)

Autori Goran Arbutina Autori Mladen Šolak

Trener Vojvodine veoma ljut poslije poraza!

nenad lalatović bijesan poslije vojvodina metalac Izvor: TV Arena sport

Vojvodina je doživjela šokantan poraz protiv Metalca na svom terenu (1:2), a trener "lala" Nenad Lalatović bio je jako ljut poslije meča.

Nakon što je napadač gostiju Prestiž Mbongo dao pobjedonosni gol glavom u 94. minutu i tako poništio kasno izjednačenje domaćih golom Nemanje Čovića (u 89. minutu), Lalatović je stao pred kameru TV Arena sport i rekao samo nekoliko rečenica.

"Nema šta da budem zadovoljan, neću ni da čestitam Metalcu na pobjedi. Danas je stvarno bilo... Neću ni da komentarišem. Sporne situacije u prvom dijelu, u drugom dijelu... Zato nisam htio ni da vodim utakmicu. Prijatno, doviđenja", izjavio je on.

Pogledajte njegovo obraćanje.

Vojvodina je u posljednjih pet utakmica doživela tri poraza (od Rada i Metalca u prvenstvu i Partizana u Kupu), a i dalje je treća na tabeli. Sa druge strane, Metalac je u dobroj poziciji uoči završne borbe za opstanak u ligi, jer ima četiri poena više od timova iz zone ispadanja.