Aktuelni šampion Srbije savladao goste (3:1) iz Bačke Topole i stigao ih na tabeli.

ZVEZDIN PREOKRET ZA DEOBU 1. MESTA: TSC zapretio, majstori Krstičić i Katai sprečili senzaciju! Izvor: MN PRESS

Crvena zvezda je uspela da savlada TSC, izjednači se sa njima na čelnoj poziciji i barem prenoći na deobi liderske pozicije u domaćem prvenstvu.

Iako je tim iz Bačke Topole poveo nakon sjajne kontre brzog Đura Zeca, golovi Nenada Krstičića, Aleksandra Kataija i El Fardu Bena doneli su crveno-belima pobedu.

Uskoro opširnije...

21:00

KRAJ - 3:1!

Crvena zvezda je uspela, nakon preokreta, da savlada TSC!

20:58

Pogledajte fotografije sa meča!

Ovako je utakmica Crvene zvezde i TSC-a izgledala kroz objektiv:

20:53

Kakav pokušaj!

86. minut - Probao je Slavoljub Srnić da hvata makazice, malo mu je zasmetao Aleksandar Katai koji je na kraju uputio udarac, ali njegov šut nije bio precizan.

20:45

GOOOOOOOOOL - El Fardu Ben!

78. minut - Možda smo ovim pogotkom dobili odgovor na pitanje o pobedniku meča.

Aleksandar Katai je sjajno prošao po levom boku, a na desnoj strani je najbolji inostrani golgeter u istoriji srpskog fudbala sačekao loptu i lako je poslao u gol.

Desno krilo postavlja konačan rezultat meča.
Izvor: YouTube/TV Arena sport

20:37

Kako je Zvezda stigla do prednosti?

Golom Aleksandra Kataija, u 51. minutu. Ovako je to izgledalo:

Pogodak crveno-belih koji im je doneo prednost.

20:35

Ivanić!

69. minut - Ozbiljan je to pokušaj bio Zvezdinog ofanzivca, ali filipović uspeva da interveniše i loptu izbaci preko prečke.

20:24

Treća izmena!

58. minut - Nenada Krstičića, strelca prvog gola zvezde, zamenio je Gejlor Kanga.

20:18

GOOOOOOOOOOL - KATAI!

51. minut - Preokret na stadionu Rajko Mitić. Aleksandar Katai pogađa za 2:1, a veliki deo posla odradio je Milan Gajić koji je odigrao povratnu loptu ofanzivcu Crvene zvezde.

20:11

Nastavljamo!

46. minut - Prvi napad u nastavku ima Crvena zvezda. U igri su Rodić i Katai, a van terena Pankov i Nikolić.

Koliko je samo brz Zec...

31. minut - Odmah nakon izjednačenja, ponovo pravi muke Crvenoj zvezdi. Njegova brzina je problem za Erakovića, Pankova i Dragovića, pa se Milan Borjan morao da skida zicer...

19:32

GOOOOOL - IZJEDNAČENJE!

29. minut - Bomba Nenada Krstičića za izjednačenje na stadionu Rajko Mitić.

Mirko Ivanić je centrirao, Milan Gajić spustio loptu, a Nenad Krstičić uhvatio neodbranjiv volej!

Izvor: Profimedia/Nikola Krstic/Alamy Live News

19:28

GOOOOOL - VODI TSC!

25. minut - Đuro Zec je pobegao odbrani Crvene zvezde, napravio dribling kojim je izbacio iz igre Strahinju Erakovića i lako matirao Milana Borjana.

19:20

Poništen gol - Eraković!

16. minut - Našao se Strahinja Eraković usamljen na drugoj stativi, lopta je nakon njegovog udarca sa dvadesetak metara završila u golu, ali pogodak neće biti priznat.

Tokom građenja akcije u ofsajdu našao se El Fardu Ben, pa je na snazi i dalje rezultat sa početka meča - 0:0!

19:06

Prva šansa - Pavkov!

2. minut - Fudbaleri Crvene zvezde odmah su pripretili i to preko Milana Pavkova. Nakon dobre intervencije Filipovića domaći tim je imao korner, ali nije uspeo da uputi novi opasan udarac ka golu.

19:03

Meč je počeo!

1. minut - TSC ima prvi napad na stadionu Rajko Mitić i u prvom delu meča napadaće ka severnoj tribini!

19:01

Sudija

Prvdu će na večerašnjem meču deliti Mitić Milan, kom će pomagati Andrejić Čedomir i Milićević Miloje.

17:59

Rezervisti

Crvena zvezda

Gordić, Babić, Kanga, Katai, Petrović, Stanić, Rodić, Srnić, Gobeljić, Krstović

TSC

Jorgić, Milićević, Vukić, Krsmanović, Santrač, Stoiljković, Petković, Ratkov, Bockaj, Krstić

17:58

SASTAVI!

Borjan - Gajić, Pankov, Dragović, Eraković - Sanogo, Krstičić - Ben, Nikolić, Ivanić - Pavkov

TSC

Filipović - Varga, Leandro, Antonić - Stojković, Tomanović, Đakovac, Petrović - Zec, Banjac - Stanojlović

17:50

Dobar dan!

Dobrodošli u tekstualni prenos meča Crvena zvezda - TSC. Na stadionu Rajko Mitić od 19:00 igraće aktuelni lider Superlige, tim iz Bačke Topole, dok će ekipa Dejana Stankovića pokušati bodovno da se izjednači sa večerašnjim gostom.