Visok poraz "Želje" u Gornjem Milanovcu: Takovo za 17 minuta završilo posao protiv tima sa Grbavice!

Ekipa Takova trijumfovala je rezultatom 3:0

takovo željezničar 3 0 Izvor: Armin Herić, fkzeljeznicar.ba

Sarajevski Željezničar doživio je danas visok poraz od Takova u prijateljskoj utakmici.

Meč je igran u Gornjem Milanovcu, a domaćin je trijumfovao rezultatom 3:0, postigavši tri gola u intervalu od 17 minuta.

Domaće je u vođstvo u 49. minutu doveo Bojan Gočanin, samo dva minuta kasnije prednost je udvostručio Igor Grkajac, dok je konačan rezultat u 66. minutu postavio Nikola Grković.

Od prvog minuta, za Željezničar su igrali: Muftić, Hajdarević, Drina, Jahić, Kovačević, Beća, Duraković, Hrelja, Bekrić, Gasal i Jaganjac.

U drugom poluvremenu, trener Tomislav Ivković na teren je još poslao Milićevića, Mekića, Zdunića i Višticu.

U prvenstvenoj pauzi Željezničar će odigrati još jednu utakmicu i to u subotu, kada će u Kragujevcu odmjeriti snage sa Radničkim.