Senzacija! Farska Ostrva napravila čudo, šokirali Francuze: Srbin ostao na klupi, "trikolori" se obrukali!

Nisu pomogle ni zvijezde Reala i Milana, Farani su izdržali.

Farska-Ostva-remizirala-sa-Francuskom Izvor: Profimedia

Farska Ostrva ozbiljno žele na Evropsko prvenstvo! Mlada reprezentacija Farskih Ostrva takmiči se u grupi zajedno sa Srbijom, a sada su poslije remija sa Francuskom na diobi prvog mjesta.

Farani su u dva meča sa Jermenijom jednom pobijedili 2:0, a jednom izgubli istim rezultatom, a sada su sa Francuzima odigrali 1:1.

Povela je Francuska već u osmom minutu golom Jurija, a iako se očekivalo da lako privedu meč kraju pogodak Štefena Lokina u 55. minutu donio je bod i diobu prvog mjesta Faranima.

Francuzima nisu pomogle ni zvijezde poput veziste Real Madrida Eduarda Kamavinge i defanzivca Milana Pjera Kalulua u timu, do kraja meča rezultat je ostao isti.

Na klupi Francuza 90 minuta proveo je golman srpskog porijekla Stefan Bajić, a Srbije je u ovoj grupi trenutno na dnu pošto je u meču sa Ukrajinom poražena 1:0. "Orlići" naredni meč igraju u utorak sa Sjevernom Makedonijom.