Kakav fudbal, kakvi mečevi, kakav šok! Mesi je dao svoj prvi gol, a Madrid doživio šok kakav se ne pamti!

Zvezdin dželat bacio Real na koljena golčinom u 90. minutu: Šerif napravio senzaciju, Mesi konačno pogodio za PSŽ! Izvor: Profimedia

Liga šampiona odavno nije vidjela ovakvu senzaciju! Svi su čekali susret PSŽ-a i Mančester sitija, čekao se prvi gol Lionela Mesija u dresu PSŽ-a, a na kraju je Šerif iz Tiraspolja opet sve šokirao!

Nakon što su dobili Šahtjor u prvom kolu 1:0 sada su pobedili Real u Madridu i to golčinom Serhija Tila u 90. minutu! Real je šokiran već u prvom poluvremenu kada je Jakšibajev savladao Kurtou. Pogledajte i kako:

Real je napadao, u 61. minutu im nije sviran penal, ali tri mintua kasnije jeste i Karim Benzema je sa bijele tačke donio izjednačenje. Kada su svi mislili da je meč gotovo i da će se završiti neriješeno Serhio Til je golčinom utišao Madrid! Dobio je povratku loptu, a onda je nestvarnim volejom donio pobjedu svom timu. Pogledajte samo tu ljepoticu:

Ovako je pao prvi gol Šerifa!

A drugi gol je bio još lepši - Serhio Til je pocepao mrežu Kurtoe!

22:55

KRAJ!

22:55

PENAL U 95. MINUTU!

Šansa za Atletiko da izjednači nakon što je Pjer Kalulu igrao rukom!

Luis Suarez je uzeo loptu, preuzeo odgovornost i naravno dao gol! Sve je gotovo - 2:1!

22:45

90. minut: GOOOL! ŠERIF VODI!

ŠERIF GOLOM U 90. MINUTU VODI!

Auh šta se ovo dešava! Lopta je u 90. minutu dao GOLČINU! Odložena lopta na ivicu 16 metara došla je do Sebastijana Tila koji je nestvarno opalio po lopti!

Uhvatio je volej iz prve i bez primanja, bez razmišljanja pocepao mrežu Reala!

22:45

85. minut: PETARDA U PORTU, SPAS ATLETIKA!

Liverpul je bio nemilosrdan i savladao je Porto još jednom! Izjednačio je i Atletiko!

Firmino je sve rešio golom 83. minutu, a u Milanu Antoan Grizman je konačno pogodio! Izjednačio je na 1:1 u 83. minutu i sada Atletiko ima desetak minuta da juri pobedu!

22:43

A ovo nije bio gol...

Kakva bi ovo bila golčina, da prečka nije spasila Jana Oblaka! Pogledajte nestvarne makazice napadača Milana Rafaela Leaoa.

22:40

75. minut: Poslednji pokušaji Porta...

Postiže nakon sjajnog centaršuta pogodak Mehdi Taremi glavom i donosi nekakvu radost Portu. Ipak, ona nije dugo trajala pošto je samo tri minuta kasnije Roberto Firmino dao četvrti gol.

22:34

73, minut: MESI DAJE GOL!

Prvi gol Mesija za PSŽ! Savladao je Edersona posle sjajne akcije i duplog pasa sa Kilijanom Mbapeom! Sjajan prodor, ovo je bila munjevita kontra, a posle duplog pasa Mesi je poslao loptu u gornji desni ugao gola, neodbranjivo!

Izvor: Profimedia

22:33

66. minut: Evo i Jovića!

Luka Jović na terenu! Zameniće Edena Azara i pokušaće da golom ne samo donese pobedu Realu, već i da zasluži svoje mesto u startnoj postavi.

22:29

72. minut. OPET GOL ŠERIFA!

Bruno je dao gol, smestio je loptu iza Tiboa Kurtoe, ali nije dugo potrajala radost! Posle pregledanja snimka jasno je da je ovo bio ofsajd.

Auh kakav fudbal igra Šerif!

22:25

64. minut: Nejmar!

Sam je krenuo ka golu, stigli su ga defanzivci i na kraju je pogodio mrežu Edersona, ali onu spoljnu!

22:23

64. minut: REAL SE VRAĆA!

I to sa bele tačke! Dugo je izdržao Šerif, ali na kraju nisu mogli! Real Madrid postiže pogodak sa bele tačke za 1:1!

U 61. minutu je sviran prvi penal za Real, ali ga je VAR poništio, a ovoga puta je ipak pokazano na belu tačku i nakon gledanja snimka.

Karim Benzema je namestio loptu na kreč i pogodio!

Izvor: Streamable.com/Printscreen

22:21

60. minut: GOOOL! Gotovo je u Portugalu

Dobio je odličan pas Mohamed Salah u šesnaester metara i on to ne prašta - sada je 3:0! Nema više pitanja pobednika u Portugalu, Liverpul je ovo rutinski rešio.

22:17

50. minut: Jedini gol do sada - poništen!

Tiho je za sada drugo poluvreme, jedini gol koji smo videli dao je Marko Rojs, ali je sudija Jovanović poništio taj pogodak.

22:04

OVAKO JE TO BILO!

Šerif je svojim golom napravio senzaciju i poveo u Madridu, a vidite kako je tim koji je iz Lige šampiona izbacio Zvezdu i Dinamo postigao pogodak protiv Reala.

21:56

POLUVREME!

Ljudi moji, kakav fudbal gledamo! Sve je počelo golom u Parizu, kada je Idrisa Gej doneo prednost PSŽ-u protiv Mančester sitija, a pravu senzaciju smo čekali do 25. minutu kada je Žasur Jakšibajev dao gol u Madridu!

Ostao je taj rezultat do kraja poluvremena na semaforu i sada je Šerif na korak od senzacije!

U drugim mečevima je bilo svega - Milan je poveo protiv Atletika pa ostao sa igračem manje, Briž je preokrenuo u meču sa Lajpcigom, a Liverpul dominira u Portugalu.

Evo kako je to izgledalo u prvih 45 minuta:

21:46

45. minut: GOOOL! Liverpul bez milosti!

Posle Mohameda Salaha sada pogađa i Sadio Mane! Asistencija sa boka od strane Džejmsa Milnera, a onda se zatresla mreža. Gledao je sudija snimak, ali je na kraju potvrdio pogodak.

21:45

43. minut. MOGAO JE OVO DA BUDE CRVENI!

Kevin De Brujne je neverovatno grubo startovao na protivnika! Idrisa Gana Gej je imao loptu, a iza leđa je startovao De Brujne i izvukao se! Samo žuti karton.

A onda je Ruben Dijas posle prekida mogao da savlada Donarumu, ali je Italijan ovo odbrani.

Potom u 45. minutu Ašraf Hakimi u poslednjem momentu izbacuje loptu u korner!

21:43

41. minut. GOOOOL! Briž pravi preokret!

Poveo je Lajpcig na svom terenu,. ali je već do poluvremena Briž uspeo da preokrene! Pri gol postigao je mladi i talentovani Hans Vanaken, a sada je mrežu zatresao Mats Rits koji je loptu smestio u desni ugao gola.

21:38

38. minut: BORUSIJA VODI!

Nema Holanda, ali nema ni problema! Donijel Malen postiže gol za "milionere". Našao se 1 na 1 sa golmanom i tu nije bilo greške 1:0!

21:32

29. minut: CRVENI KARTON!

Poveo je brzo Milan, ali sada će imati mnogo muke! Tim Stefana Piolija će morati sat vremena da igra sa igračem manje pošto je drugi žuti karton dobio Frank Kesi.

Defanzivni vezista Milana zaista ima pola sata za zaborav, dobio je prvi karton u 15. minutu, a sada je bio neoprezan i moraće napolje!

21:27

A u međuvremenu - SALAH!

Liverpul je poveo protiv Porta, a strelac ko drugi do Mohamed Salah! Neverovatna ofanziva Liverpula urodila je plodom u 18. minutu meča. Posle odbijene lopte Mohamed Salah postiže pogodak za 1:0.

21:26

25. mintu: SENZACIJA ŠERIFA!

Vode protiv Real Madrida golom u 25. minutu! Auh, ovo niko nije očekivao! Posle sjajne akcije Jakšibajev postiže pogodak i imamo SENZACIJU!

Kristijano je centrirao, a onda je pao gol! Lopta je išla ka levoj stativi i najnovije pojačanje tima koji je šokirao Crvenu zvezdu i Dinamo u kvalifikacijama nastavlja da dominira u Ligi šampiona!

Izvor: Mondo/Stefan Stojanović

21:25

23. minut. GOOOOL!

Briž je izjednačio preko Hansa Vanakena! Ali čekajte, sudija Slavko Vinčić će to proveriti!

Na kraju nema penala i Briž može da slavi - izjednačili su na 1:1!

21:22

20. minut: GOOOL! Milan vodi!

Prvo je u 17. minutu ekipa Stefana Piolija tražila penal, ali ga posle gledanja snimka nije dobila.

Samo tri minuta kasnije pao je gol! Strelac je Rafael Leao, a Portugalac je primio dugu loptu od Brahima Diaza i pretvorio je tu asistenciju u pogodak!

21:08

8. minut: GOOOL! Vodi PSŽ!

Idrisa Gana Gej postiže gol! Odmah šok u Parizu!

Posle sjajnog prodora sa strane lopta je poslata u centar šesnaesterca Mančester sitija, gde je čekao Nejmar. Brazilac se zamalo obrukao - promašio je loptu, ali je imao sreće.

Otišla je lopta pravo do Idrise Geja i defanzivni vezista je sjajno reagovao, Poslao je loptu pravo u gornji desni ugao gola za 1:0!

21:08

7. minut GOOOL! ODMAH!

Nkunku pogađa za Lajpcig! Prvo mu je gol koji je postigao u šestom minutu poništen, ali je već u sledećoj akciji krilni fudbaler zatresao mrežu!

21:00

POČELO JE!

Gledamo Mesija protiv Gvardiole, gledamo Italijane na megdanu Simeoneu i čekamo da Srbi uđu u igru!

20:55

Kralj protiv Šerifa!

Sastav Real Madrida:

Kurtoa - Fernandez, Militao, Alaba, Gutijerez - Valverde, Kazemiro, Kamavinga - Azar, Vinisijus, Benzema

Sastav Šerifa iz Tiraspolja:

Atanasijadis - Fernando Kostanca, Arboleda, Dulanto, Krstijano - Til, Ado - Traore, Kolovos, Kastanjeda - Jakšibajev

20:45

U Nemačkoj čekamo veliku borbu

Lajpcig je favorit protiv Briža, ali moraće da zasluže tri boda.