leotar borac premijer liga 13 kolo uživo prenos

Leotar ponovo zaustavio Borac! "Prštalo" na Policama, umalo i opšta tuča!

Leotar i Borac remizirali su 1:1 u jednom od derbija 13. kola Premijer lige BIH.

leotar borac premijer liga 13 kolo uživo prenos Izvor: FK Borac/Nikola Kulaga

Kakvo iznenađenje na Policama!

Trebinjski Leotar još jednom je zaustavio banjalučki Borac i kao na početku sezone osvojio bod protiv favorita.

Tada je bilo 0:0, a ovoga puta Leotar je postigao i prvi gol preko Maksimovića, da bi Borčev "džoker" sa klupe Milan Vušurović odmah na početku drugog poluvremena poravnao na konačnih 1:1.

"Prštalo" je na terenu stadiona Police, kako je meč odmicao tenzije su rasle, a u jednom trenutku došlo je do koškanja velikog broja igrača i umalo opšte tuče.

Situacija se nekako smirila, a deblji kraj izvukli su domaći, jer je Perišić zbog drugog žutog kartona morao van terena. Čak

Nešto više od 20 minuta ekipa Branislava Krunića igrala je sa desetoricom, ali se odlično branila, izdržali su sve nalete Borca, odbranili i 16 kornera gostiju i zasluženo stigli do boda, ukupno destog u posljednjih pet utakmica

Borac je ostao bez planirana dva boda, ali i Marka Jovanovića. Čak devet žutih kartona dobili su igrači Leotara, a Borčevi dva, ali jedan od njih dobio je štoper Borca i zbog njega će propustiti derbi sa Tuzla sitijem.

Bilo je ovo prvo gostovanje Borca u Trebinju još od novembra 2016. godine, kada je poražen od Leotara rezultatom 2:0.

15:53

90+6' - VUKANOVIĆ!

BEGIĆ!

87' - Dobar šut glavom Begića poslije kornera, lopta je zakačila Aćimovića i otišla preko gola u novi korner nakon kojeg je odbrana Leotara lako raščistila

15:41

Ateljević mijenja Milića u Leotaru

15:41

84' - Vukanović brani!

Isključen Perišić!

Perišić je zbog koškanja sa Jovanovićem zaradio drugi žuti karton i mora van terena. Kod Leotara i Todorović i Aćimović, te rezervni golman Risto Perišić dobili su žute kartone. Kod Borca požutio je Jovanović koji neće moći da igra naredni meč, a žuti karton je dobio i Vušurović.

15:28

Veliko koškanje igrača

Koškanje velikog broja igrača, utrčali su i fudbaleri sa klupa jednog i drugog tima, umalo opšta tuča. Na kraju se smirilo, a sudija dijeli kartone

15:26

67' - Šansa za Leotar

Zec je šutirao poslije akcije domaćih, pored gola

15:22

66' - Dujaković mijenja Molsa

15:20

64' - Vranješ šutira preko gola

Kapitan Borca bio je neprecizan

15:13

56' korner za Borac

Lukić je izborio korner za Borac, ali nisu uspjeli Banjalučani da ugroze gol Vukanovića

15:06

GOOOL! Leotar - Borac 1:1!

47' - BORAC JE IZJEDNAČIO NA 1:1. Lukić se odlično snašao u šesnaestercu u okretu primio loptu i šutirao, odbranio je to Vukanović, ali je lopta došla do Vušurovića koji sa samo nekoliko metara pogađa praznu mrežu. Ovo je njegov prvenac u dresu Borca.

15:04

Vušurović zamijenio Kulašina na poluvremenu

14:52

Kraj prvog poluvremena!

Izvor: FK Borac/Nikola Kulaga

14:47

44' ODLIČNA ŠANSA ZA LEOTAR!

Velika prilika za Trebinjce poslije ubacivanja iz slobodnog udarca, u velikoj gužvi Aćimović je bio u odličnoj šansi ali su to odbranili Pavlović i njegovi saigrači

14:44

42 - Vukmanović daleko od gola

Pokušao je desni bek Borca poslije novog kornera i izbijene lopta da isproba šut iz daljine, ali daleko je to otišlo

14:43

40' Korner za Borac

Velika gužva u šesnaestercu domaćih, na kraju je izblokirano u novi korner. Andrić i golman Vukanović su dobili žute kartone zbog prigovora sudiji, tražili su domaći prekršaj

14:40

38' Perišić se obrukao

Nakon kontre Leotara Zec je vratio povratnu loptu u sredinu za Perišić, a ovaj ju nije najbolje zahvatio i ona je otišla visoko preko gola

14:38

36' - žuti karton za Maksimovića

Fudbaler Leotara niej dozvolio da Zakarić izvede slobodan udarac i zaradio je žuti karton

14:32

28' - Zakarić u golmana

Pokušao je Zakarić, ali ide to direktno u Vukanovića

14:27

GOOOOL! Leotar - Borac 1:0!

24' - LEOTAR VODI 1:0! Maksimović je minijaturom izborio prekršaj gotovo kod korner zastavice, a nakon ubacivanja iz tog slobodnog udarca Đurić je spustio loptu glavom upravo za Maksimovića koji iz peterca šalje loptu u mrežu Pavlovića!

14:24

Zakarić je ubacio iz slobodnog udarca isksa sa desne strane, ali nije bilo opasnosti, Vukanović je bez problema uhvatio loptu

14:18

Bez šansi i dobrih akcija

Borac ima veći posjed lopte, ali nema nekih dobrih akcija niti šansi pred golom Leotara

14:09

Pokušaj Zeca

6' - Zec je šutirao iskosa sa desne strane, lopta odlazi pored gola

14:05

Vranješ u ofsajdu!

Golman Leotara odlično brani šut glavom Vranješa sa šest metara, ali u međuvremenu je dosuđena ofsajd pozicija kapitena Borca

14:02

Počela je utakmica

14:02

Meč sudi Admir Musić

Utakmicu na stadionu Police sudi Admir Musić iz Hrasnice, pomoćnici su mu Emir Zahiragić iz Sarajeva i Dženan Milić iz Sarajeva