uživo radnik borac m:tel premijer liga bih

Pantelić junak i tragičar: Radnik tri puta promašio pobjedu, Lukić spasio Borac!

Banjalučki Borac nije uspio da savlada Radnik, koji je u dva navrata mogao da riješi meč u Bijeljini.

uživo radnik borac m:tel premijer liga bih  Izvor: FK Borac/Nikola Kulaga

Nakon debakla protiv Zrinjskog fudbaleri Borca uspjeli su da savladaju Rudar, ali nisu uspjeli da krenu u novi pobjednički niz.

Borac je u nedjelju remizirao 1:1 u Bijeljini protiv Radnika koji je u dva navrata propustio priliku da riješi pitanje pobjednika.

Junak i tragičar Radnika bio je Đorđe Pantelić, koji je u 56. minutu doveo svoju ekipu u vođstvo, ali je potom promašio tri stopostotne šanse da riješi ovaj meč.

Bukvalno u posljednjem minutu utakmice Pantelić se našao u situaciji jedan na jedan sa Ćetkovićem i matirao ga, ali je lopta pogodila stativu.

Upravo je Ćetković poklonio Radniku dve kolosalne šansu da riješi meč, i to pri rezultatu 1:0!

Mladi golman Borca koji je odlukom trenera zamijenio među stativama iskusnog Bojana Pavlovića, prvo je imao bespotreban izlet van šesnaesterac nakon kojeg je gol ostao prazan, a nešto kasnije loše je zahvatio loptu i poklonio je protivniku.

U prvom slučaju Pantelić je šutirao, a Vojnović spasio čist pogodak izbivši loptu na gol-liniji, a u drugom je Todorov pokušao da lobuje golmana Borca u situaciji jedan na jedan i pogodio mrežu sa gornje strane!

Ove promašaje Borac je kaznio pogotkom Jove Lukića za izjednačenje u 86. minutu.

Krenuo je Borac na sve ili ništa, Miljanović je krenuo sa tri napadača, a Moraitis je spustio za Lukića, koji koristi jednu od rijetkih grešaka domaće odbrane za 1:1:!

Napadač Borca na najbolji mogući način proslavio je svoj 23. rođendan i iskupio se za prethodno pogođenu prečku!

Borac je nakon ovog remija ostao na četvrtom mjestu, ali sada ga dijeli sa Širokim Brijegom koji je savladao Sarajevo 2:1 na Pecari.

Tok meča pročitajte klikom na Razvoj događaja!

Moraitis!

90+5' Ristanović je u posljednji trenutak izblokirao Moraitisa. Nakon kornera nova gužva u šesnaestercu Radnika, ali nisu Banjalučani uspjeli da šutiraju

16:57

Žuti karton za Milojevića

Štoper Borca zaradaio je žuti karton zbog prekršaja nad Motikom

16:54

STATIVA!

90' - Mogao je Pantelić ponovo da riješi ovaj meč, ponovo je bio jedan na jedan sa Ćetkovićem, matirao je golmana Borca ali je lopta pogodila stativu!

16:52

GOOOL! Radnik - Borac 1:1!

86' - Borac je izjednačio protiv Radnika! Moraitis je spustio loptu, Nikić je promašio, a Lukić poslao u mrežu za izjednačenje 1:1!

Ovo je drugi gol napadača Borca u sezoni.

16:47

Batar mijenja Sušića

85' - Đurić ubacuje još jednog štopera

16:46

Moraitis!

84' - Nakon duge lopte Milojevića, Moraitis je u padu šutirao glavom, lopta odlazi preko gola

16:45

Nova kontra Radnika

82' - Ponovo je Pantelić u napadu, ali nije uspio da najbolje šutira

16:44

81' - Milojević je pokušao poslije slobodnjaka, ali odlazi lopta pored gola

16:42

Popara mijenja Todorova

16:42

Todorov prijeti!

79' - Napadač Radnika šutirao je pored gola

16:41

77' - Hodžić brani šut Lukića

16:41

Borac kreće u ofanzivu sa tri napadača!

76' - Banjalučani nemaju više vremena za čekanje, Miljanović je umjesto Kujundžića ubacio Moraitisa i sada Borac igra sa tri napadača!

16:37

Živković!

75' - Kulašin je centrirao, a Živković skočio i šutirao glavom, međutim, lopta odlazi pored gola

16:35

Hodžić!

72' - Meleg je dobro šutirao iz slobodnjaka iskosa sa desne strane, Hodžić dobro boksuje loptu

16:34

Žuti karton za Poparu

72' - Rezervni fudbaler Radnika koji je na zagrijavanju požutio je zbog prigovora

16:33

NOVA GREŠKA ĆETKOVIĆA!

69' - Još jedna velika greška golmana Borca. Ćetković je vraćenu loptu loše zahvatio i poklonio Todorovu, ali fudbaler Radnika u stopostotnoj šansi pokušao je da ga lobuje i poslao loptu preko prečke

16:31

Čavić je zamijenio povrijeđenog Molsa

16:28

Katastrofalna greška Ćetkovića!

Velika greška defanzivaca i golmana Borca, Ćetković je izašao van šesnaesterca, ali nije dirao loptu, Motika je imao prazan gol, trebalo mu je neko vrijeme da se namjesti, a nakon njegovog šuta Vojnović izbija loptu na samoj gol-liniji!

GOOOL! Radnik - Borac 1:0!

56' - Radnik vodi 1:0 protiv Borca. Pantelić je nakon akcije sa Blagojevićem šutirao i matirao Ćetvkovića za vođstvo Radnika protiv Banjalučana!

16:15

Meleg pogađa živi zid

52' - Meleg nije najbolje izveo slobodan udarac sa 25 metara, pogodio je živi zid, a na kraju Kujundžić poslao loptu daleko od gola

16:08

Počelo je drugo poluvrijeme

Umjesto Došle na terenu je Urošević.

16:07

15:54

Gužva i zvižduci na kraju prvog poluvremena

45+3 - Sada je Mols zakačio Todorova koji je ostao an travi, ali sudija Kazlagić nije svirao prekršaj, već kraj prvog poluvremena. Žestoki protesti fudbalera i stručnog štaba domaćih, ali se situacija smirila.

Žuti karton za Ćorića.

15:53

Žuti karton za Došlu

45+2 - Napadač Radnika rukom je zakačio Molsa i zaradio žuti karton, iako nije bilo namjere

Izvor: FK Borac/Nikola Kulaga

15:44

PREČKA!

38' - Odlična šansa za Borac! Begić je uzeo loptu Blagojeviću na sredini terena i gurnuo za Lukića, a napadač Borca je šutirao i zatresao prečku!

15:38

Šubert!

32' - Stopostotna šansa za Šuberta. Motika je probio po desnoj strani nakon kontre, a defanzivac Radnika se našao u odličnoj prilici, međutim malo je oklijevao i njegov pokušaj sa sedam, osam metara je Ćorić nekako izblokirao

15:29

Ćetković!

25' - Brzu akciju Radnika udarcem je završio Motika, ali je njegov šut sa ćoška šesnaesterca odbranio Ćetković

15:25

Prvi žuti karton zaradili domaći

20' - Blagojević je dobio žuti karton zbog prigovora

15:18

Vasić spašava domaće

13' - Odličan centaršut Ćorića u šesnaesterac, Vasić je izblokirao ispred Subića i izbacio u korner. Dva udarca iz ugla izveli su Banjalučani, ali nisu uspjeli da ugroze Hodžića.

15:10

Prijeti i Radnik

4' - Udarac Pantelića je izblokiran

15:10

2' - Hodžić brani pokušaj Melega