Bugari su odigrali za Zvezdu: Crveno-bijeli igrali meč za infarkt, a Ludogorec im sačuvao prvo mjesto!

Autor Haris Krhalić

Bugari su odigrali za Zvezdu!

ludogorec mitjiland 0 0 konferencijska liga Izvor: MN PRESS

Crvena zvezda je remizirala u svom meču, ali i da nije, prošla bi dalje jer je Ludogorec odigrao za nju! Bugarski tim je odigrao neriješeno 0:0 na svom terenu sa Mitjilandom iako nije imao nikakav imperativ pobjede!

Na kraju je poslije dramatičnih 90 minuta tim iz Razgrada je uspio da izdrži i da ne primi gol, što znači da Mitjiland ide u Ligu konfrencija, a Crvena zvezda će dalje u osminu finala!

Da je Ludogorec izgubio ovaj meč, Zvezda bi morala da ima korak više, a sada će direktno otići u osminu finala!

TOK MEČA:

90. minut: KRAJ! Crvena zvezda je osmini finala Lige Evrope!

87. minut: Auh! Sjajan centaršut fudbalera Brage, neko od Portugalaca je bio najviši u skoku i na kraju jedva je to očišćeno od strane Bugara!

82. minut: Zamalo evrogol! Nevjerovatan šut fudbalera Ludogoreca, ali na kraju PREČKA! Ostaje 0:0!

VAR ODLUKA! Ipak bez penala za Bugare posle pregledanja snimka!

61. minut: PENAL ZA LUDOGOREC!

60. minut. Još pola sata! Za sada Crvena zvezda gubi u Bragi i sada ih Ludogorec drži u Ligi Evrope! I dalje je 0:0!

DRUGI DIO IGRE! Još 45 minuta do kraja meča, a ako ostane bez golova do kraja, Crvena zvezda prolazi dalje bez obzira na rezultat svog meča sa Bragom.

POLUVREME! Na kraju dobar rezultat za Crvenu zvezdu na poluvremenu! Za sada bez golova, iako je Braga imala više šansi i bila bolji rival!

38. minut: Dugo je trajalo zatišje, a sada opasna šansa za Bugare! Šutirali su sa distance iz slobodnjaka i samo nekoliko metara iznad je otišla lopta!

18. minut: Evo i šanse za Ludogorec! Prošao je sa strane Despodov, šutirao, ali je Jonas Losl odbraio taj udarac.

6. minut: Ponovo Mitjiland! Korner, napadač Danaca je bio najviši u skoku, ali je golman Ludogoreca to odbranio!

5. minut: Au kako napada Mitjiland! Sada je Pione Siste sa dva metra pogodio golmana Ludogoreca!

1. minut: Ogromna šansa za Mitjiland! Dir se našao u šansi, ali je praktičan zicer promašio!