Zrinjski pregazio hrvatskoj trećeligaša: Jadranu sedam "komada" (FOTO)

Ubjedljiva pobjeda Mostaraca u drugom test meču u Međugorju.

Zrinjski pregazio hrvatskoj trećeligaša: Jadranu sedam "komada" (FOTO) Izvor: MONDO/Sport1/Sanel Konjhodžić

Mostarski Zrinjski ostvario je i drugu pobjedu u pripremnom ciklusu u Međugorju.

Nakon trijumfa 2:1 protiv Neretvanca iz Opuzena, tim Sergeja Jakirovića danas je bio mnogo raspoloženiji, te je ubjedljivim rezultatom 7:1 porazio hrvatskog trećeligaša Jadran iz Luke Ploče.

Dvostruki strijelac za "plemiće" bio je Ivan Bašić, dok su još pogađali Irfan Hadžić, Nemanja Bilbija, Niko Janković, Franko Sabljić i Danilo Šipovac, dok je jedini gol za Jadran postigao Mihovil Šutalo.

Jakirović je u prvom poluvremenu pružio priliku sljedećim igračima: Soldo, Ćorluka, Jakovljević, Magdić, Bekić, Savić, Kamenar, Šakota, Bilbija, Juranović, Hadžić, dok su u nastavku igrali: Čondrić, Malekinušić, Marić, Barišić, Tičinović, Bojo, Bašić, Šipovac, Janković, Jukić, Sabljić i Prskalo.