Nevjerovatni Dušan Vlahović je za 33 sekunde Evropi dokazao kakav je majstor fudbala.

Vlahoviću trebale samo 33 sekunde! Postavio rekord, ostavio šampiona Evrope u sjenci! Izvor: Profimedia

Kakvo veče u Ligi šampiona! Ponovo je Dušan Vlahović pokazao klasu i dugo će se pričati o njegovom debiju u ovom takmičenju.

Bilo mu je potrebno svega 33 sekunde da postigne gol i tako postane najbrži strijelac na debiju u elitnom evropskom takmičenju,

VILJAREAL - JUVENTUS 1:1 (0:1)
/Pareho 66, Vlahović 1/

Odmah u prvom napadu primio je loptu između štopera "žute podmornice" Albiola i Toresa, pa je zakucao loptu u mrežu! Mogao je da bude i asistent ubrzo kada se zagradio, napravio prostor i ostavio loptu za Manuela Lokatelija.

Vezni red Juventusa je tu zakazao pošto Lokateli nije dao gol, a veza je škripala i u 66. minutu. Etjen Kapu je prvo potpuno sam primio loptu, a onda opušteno centrirao u srce šesnaesterca. Lopta je došla do iskusnog Danija Pareha koji ju je zakucao u mrežu.

Tako je postavio konačnih 1:1 i sada, s obzirom da nema više pravila o golu u gostima, krećemo ispočetka u Torinu.

A na drugom kraju Evrope u Engleskoj šampion Evrope na momente nije izgledao dobro, na kraju je došao do uvjerljive pobjede. Kai Haverc je promašio zicer na samom startu meča, ali je već u osmom minutu postigao pogodak za 1:0.

Promašivao je Čelsi šanse, imao je i Lil svoje prilike, a kada je delovalo da bi Francuzi mogli da se vrate u domovinu sa odličnim rezultatom, Kristijan Pulišić je htio da to ne bude tako.

ČELSI - LIL 2:0 (1:0)
/Haverc 8, Pulišić 63/

Postigao je gol u 63. minutu iz tranzicije i šampion Evrope će u revanš ući veoma mirno s obzirom na prednost koju nose iz prvog susreta.

Autor 000
22:51

TO JE TO - REMI U ŠPANIJI!

Iako je isto veče igrao šampion Evrope - ovo je momenat o kome svi pričaju, gol Dušana Vlahovića za 33 sekunde!

22:51

KRAJ U LONDONU!

Na kraju pobeda Čelsija!

22:49

90. minut: Igraće se još!

U Engleskoj je dodato pet minuta, a u Španiji se igra još četiri minuta! Ipak ne deluje da će se nešto desiti, na oba meča je mirno...

22:42

84. minut: VLAHOVIĆ!

Dobio je loptu, nije puno oklevao i šutnuo je sa 18 metara. Išla je ona u ugao, bila je jaka, ali je ipak sjajni Heronimo Rulji uspeo da se baci i spreči pogodak.

Izvor: Profimedia

22:33

Evo i gola Pulišića!

22:32

70. minut: Ne može ovako Juve...

Kod gola Danija Pareha ceo vezni red Juventusa je stajao i nije se pomerao, dok je Etjen Kapu centrirao Parehu. Nije ni čudo što im je centralni deo tima najveći problem ove sezone.

22:24

66. minut: DANI PAREHO!

Kakav gol španskog veterana! Dobio je sjajan centaršut, a Adrijan Rabio nije bio ni blizu svog igrača.

A Pareho je loptu zakucao u mrežu za 1:1!

22:21

62. minut: GOOOOL!

Pao je Lil! Sada je pas poslao N'Golo Kante, lopta je došla do Kristijana Pulišića i on je pocepao mrežu rivala. 2:0 za Čelsi i sada već Tuhel može da bude zadovoljan.

22:19

59. minut: Haverc!

Ponovo solo akcija Nemca, prošao je nekoliko čuvara svojim prodorima, ali nije uspeo da duplira prednost Čelsija. Za sada Lil odoleva na "Stamford Bridžu" posle gola koji su primili za osam minuta.

22:16

56. minut: Pogrešan Moreno...

Lo Selso je povukao loptu, poslao je na stranu Pedrasi čiji sjajan centaršut nije iskoristio Alberto Moreno...

Da je na tom mestu bio Đerar Moreno, možda bi sada videli i pogodak Viljareala.

22:11

51. minut: Ne može više Kovačić!

Povređen je vezista Čelsija, a Tomas Tuhel bira da u igru ubaci Rubena Loftus-Čika, iako je na klupi imao i Žoržinja.

Izvor: Profimedia/COLORSPORT / Ashley Western

22:07

49. minut: Zamalo šok u Londonu!

Na šampiona Evrope malo ko gleda pored Vlahovića, ali tamo je meč neizvesniji nego što se očekivalo!

Prvo je u prvom napadu drugog poluvremena Hakum Zijeh odlično šutirao, a onda je sa druge strane zapretio Renato Sančes.

22:05

46. minut: Morata! Ali nije kao...

Odlična lopta Vestona Mekenija, mnogo prostora za Moratu i na kraju je lopta otišla malo pored gola. Ipak, nije on Dušan Vlahović.

Izvor: Profimedia/Insidefoto/Sipa USA/Federico Tardito

21:51

Poluvreme!

U Londonu nismo videli previše dobrog fudbala, ali je zato Dušan Vlahović zablistao u Španiji. Postigao je gol za 33 sekunde i postao najbrži strelac pogotka u istoriji Lige šampiona kada su debitanti u pitanju.

21:47

Evropa priča o Vlahoviću!

Sada se javio i Geri Lineker!

"Kada pričamo o debijima u Ligi šampiona, nije loše kada postignete gol u prvom minutu. Sjajan start Dušana Vlahovića", napisao je na tviteru legendarni Englez.

21:44

41. minut: Pritiska Viljareal, ali Juve ima šanse!

Dandžuma je imao odličnu šansu, ali onda je moglo da bude i 2:0 za Juventus da je Veston Mekeni svojim udarcem našao put do gola.

Ipak, izblokiran je!

21:27

25. minut: Opet Vlahović!

Dušan Vlahovič je dobio loptu u šesnaestercu, zagradio se i odložio za Lokatelija, koji je promašio!

Zvanični podaci iz UEFA - gol  Vlahovića je pao za 33 sekunde i to nije najbrži gol na debiju u LŠ pošto je Jevhen Konopljanka dao gol za 19 sekundi. Ipak, on je u meču Sevilje i Borusije Menhengladbah ušao sa klupe.

21:15

Evo kako je Vlahović dao gol!

Gol Vlahovića posle 32 sekunde pogledajte ovde!

21:14

12. minut: Ogromna šansa!

Alfonso Pedraca je prođšao po strani, dodao do Lo Selsa, a on je potpuno sam sa desetak metara pogodio stativu!

Ostaje 1:0, jer je Dušan Vlahović dao gol za 32 sekunde!

21:10

8. minut: GOOOOL!

Počelo je neverovatno na oba meča! U Londonu je Kai Haverc prvo promašio zicer, a onda je posle centaršuta Hakima Ziješa iz kornera postigao gol za 1:0!

Sada imamo pogotke na oba meča.

21:05

Pa da li je ovo moguće???

Neverovatno kakav je ovo napadač, za pola minuta je dao gol u prvom meču u Ligi šampiona.

Sjajno je primio loptu, a onda je smirio i poslao u suprotan ugao gola!