liga evrope konferencijska liga četvrtfinale

Barsa se provukla, ali nije srećna - Srbin dosudio, pa poništio penal protiv Španaca: Spektakularan meč u Ligi Evrope!

Gledali smo veoma zanimljive mečeve ove večeri!

liga evrope konferencijska liga četvrtfinale Izvor: Profimedia

Spektakularan meč gledali smo u Frankfurtu gdje su igrali Ajntraht i Barselona (1:1), a sudio predstavnik Srbije Srđan Jovanović.

Jedan od najboljih srpskih arbitara pokazao je na bijelu tačku u prvom dijelu meča, ali je nakon gledanja VAR snimka poništio prvobitnu odluku i dodijelio loptu ekipi Barselone. Ajntraht nije dobio priliku da povede sa bijele tačke, pa su morali to da urade iz igre. Knauf je fantastično pogodio za prednost, a njemački tim do kraja susreta branio rezultat.

Barselona je izjednačila preko Ferana Toresa, a nakon što je tim iz Frankfurta ostao sa igračem manje Španci su bili i bliži pobjedi. Do nje nisu stigli pa će plasman u polufinale Lige Evrope morati da potraže na svom terenu.

Od vijesti sa ostalih terena treba pomenuti da je Žoze Murinjo ponovo izgubio od Bodo/Glimta, a to je Norvežanima druga pobjeda nad Romom u ovoj sezoni. bili su bolji (6:1) u grupnoj fazi, a sada su uz preokret stigli do znatno neubjedljivijeg trijumfa (2:1).

O golčini koju je postigao Dimitri Paje protiv PAOK-a pričaće se danima, a u duelu Zvezdinih evropskih rivala ove sezone Braga je bila bolja od Rendžersa. Dva puta su tresli mrežu, samo jedan pogodak je priznat, pa na "Ajbroks" ne nose ogroman kapital.

21:00 Marsej - PAOK 2:1

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!

22:38

78. minut - Crveni karton za Ajntraht!

Težak posao ima večeras srpski arbitar Srđan Jovanović.

U 78. minutu susreta pokazao je drugi žuti karton Tuti, veznom fudbaleru domaćeg tima, pa će Barselona imati brojčanu prednost u finišu. videćemo da li će to biti dovoljno za pobedu.

22:35

70. minut - Drama u Londonu

Vest Hem igra sa igračem manje jer je Kresvel isključen u finišu prvog dela meča, a u nastavku smo videli dva gola.

Džarod Boven je postigao gol za "Čekićare", ali je Ndombele uspeo da anulira prednost engleskog tima na tom susretu.

22:27

66. minut - Evo Barse!

Sjajna kombinacija i tri dodavanja na relaciji Frenki De Jong - Feran Tores, dok španski fudbaler nije ostao u dobroj poziciji da uputi udarac. bio je precizan, savladao je Kevin Trapa i rezultat je sada 1:1.

22:24

Pogledajte sporni detalj u Frankfurtu!

Srpski arbitar Srđan Jovanović dosudio je kazneni udarac, pa nakon gledanja snimka promenio odluku. Pogledajte čitavu situaciju.

Tehnologija je pomogla srpskom sudiji.
Izvor: YouTube/Arenasport

22:21

57. minut - VRaća se Bodo/Glimt!

Ekipa Bodo/Glimt je nerešiva enigma za Murinja i Romu. Preko Saltnesa su u 56. minutu stigli do izjednačenja.

Podsećamo, ovi timovi su igrali u grupnoj fazi takmičenja i tada se italijanski predstavnik mučio. U Rimu je bilo 2:2, a u Bodou je bilo ubedljivih 6:1 za predstavnika norveške, što je najteži poraz u trenerskoj karijeri Portugalca.

Izvor: Profimedia / Federico Proietti / DPPI

22:16

52. minut - Olimpik - PAOK 2:1

Uspeli su gostujući fudbaleri da smanje na 2:1 u Marseju.

Ali, gol Pajea i dalje je glavna tema. Pogledajte taj pogodak, neverovatno je lep.

22:07

48. minut - BOMBA!

Barselona gubi u Frankfurtu! Spektakularan pogodak Knaufa koji je sačekao loptu na dvadesetak metara i odbitak nakon kornera spakovao ispred prečke španskog tima!

22:05

NASTAVLJAMO!

Počeo je drugi deo na svih šest mečeva koje pratimo!

21:55

Drugi gol Marseja!

Ostali smo vam dužni informaciju da je Dmitri Paje duplirao prednost francuskog tima protiv PAOK-a. Morate da vidite taj pogodak, ne može da se prepriča.

21:47

45. minut - Vodi i Roma!

Ekipa Žozea Murinja ovog puta ne želi da dozvoli iznenađenje. Na gostovanje Bodo/Glimtu Roma vodi, a gol u 43. minutu postigao je Lorenco Pelegrini.

21:45

43. minut - SAD VODI BRAGA!

Prvi gol im je poništen, drugi nije. Abel Ruiz je zatresao mrežu Rendžersa u samom finišu prvog dela meča. Velika prednost za Portugalce.

21:40

40. minut - NIŠTA OD PENALA!

Srpski sudija Srđan jovanović pogledao je VAR snimak nakon signala svojih kolega i odlučio da prvobitna odluka ne važi. Lopta je za Barselonu.

21:37

38. minut - PENAL U FRANKFURTU!

Srpski sudija Srđan Jovanović pokazao je na belu tačku protiv Barselone! Filip Kostić je ubacio loptu u kazneni prostor, a Serhio Buskets oborio Rafaela Borea.

21:30

28. minut - PONIŠTEN GOL BRAGE!

U duelu ekipa koje su ove sezone igrale protiv Crvene zvezde, Braga je postigla gol protiv Rendžersa. Ipak, nakon konsultovanja VAR tehnologije poništen je pogodak Andrea Orte.

21:17

15. minut - Prvi gol večeras!

Fudblaeri Olimpika iz Marseja stigli su do prednosti protiv PAOK-a, na meču koji se igra u okviru Konferencijske lige. Strelac gola je brazilski fudbaler Žerson.

21:07

6. minut - Furiozno krenuo Ajntraht!

Spektakl domaćeg tima u Frankfurtu, u prvih šest minuta propustili su dve dobre prilike da ugroze gol Barselone. Plete se mreža oko Ter Štegena.

21:01

1. minut - POČINJEMO!

Mečevi koje ćemo večeras gledati su upravo počeli. Srpski arbitar Srđan Jovanović deli pravdu u Frankfurtu.

20:40

Kraj mečeva od 18:45!

Prvi mečevi četvrtfinala doneli su nam dva remija.

U okviru Lige Evrope igrali su RB Lajpcig i Atalanta, a završeno je 1:1, uz pogotke murijela koji je goste doveo u vođstvo i Zapakoste koji je autogolom poravnao rezultat.

Timovi su u Konferencijskoj ligi bili mnogo efikasniji, pa su Fejnord i praška Slavija odigrali nerešeno, ali uz šest golova. Sinistera je pogodio u 10. minutu za prednost tima iz Holandije, da bi Olajinka poravnao u 41. minutu meča. Usledio je gol Čeha preko Sora, da bi Fejnord uzvratio pogotkom Senesija.

Još jedan preokret videli smo kad je Kokču pogodio za 3:2, ali je Traore u sudijskoj nadoknadi postavio konačnih 3:3.

Izvor: Mondo/Stefan Stojanović

20:30

SASTAVI!

Najveći fokus tokom ovog tekstualnog prenosa biće na meču Ajntrahta i Barselona, a ovo su startne postave.

Dobro veče!

Pratićemo u tekstualnom prenosu sve mečeve koji se od 21:00 igraju u okviru UFA takmičenja. Ostanite uz MONDO.