Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

Dušan Vlahović je na klupi bjesnio jer je izvađen iz igre, a sada se vidi da je bio potpuno u pravu.

Nestvaran promaša Moaza Kina Izvor: Twitter/screenshot/PersempreDrugo

Juventus je vodio 1:0 protiv Đenove, a onda je Masimilijano Alegri odlučio da uvede rezerviste i sve se raspalo. Dušan Vlahović je napustio igru u 74. minutu, što nije baš najbolje podnio, a onda je viđen nevjerovatan preokret.

Prvo je Gudmunson izjednačio u 87. minutu, a potom je Moaz Kin promašio nemoguće! Igrao se 94. minut kada je Alvaro Morata ukrao loptu i krenuo u kontru. Povukao je loptu vidio svog saigrača samog i dodao mu!

Na Kinu je bilo da samo sprovede loptu u mrežu koju golman nije čuvao, mada je jedan defanzivac bio ispred njega. Italijanski napadač je uradio ovo:

Nakon tog promašaja Đenova je krenula u napad i uspjela da dobije penal u 95. minutu, a iskusni defanzivac Domeniko Krišito ga je pretvorio u pogodak.

Sa ovim porazom Juventus je i zvanično ispao iz trke za šampionsku titulu, a Đenova je neočekivanom pobjedom uspjela da ostane u trci za ostanak u ligi!