Kiks Crvene zvezde, a stiže moćni Monako: Crveno-bijeli uzeli samo bod na "Marakani"

Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

Crvena zvezda na svom terenu odigrala neriješeno protiv TSC-a!

Superliga - Crvena zvezda i TSC odigrali neriješeno 1-1 Izvor: MN PRESS

Crvena zvezda odigrala je nerešeno protiv TSC-a na "Marakani" 1:1 i drugi put u nizu nije pobijedila u Superligi.

Poslije "iksa" u derbiju protiv Partizana, tim Miloša Milojevića nije savladao ni gosta iz Bačke Topole, koji je poveo u nedjelju golom Saše Jovanovića posle greške Irazklija Azarova.

Crveno-bijeli su uspjeli da uzvrate u nadoknadi prvog dijela autogolom gostiju poslije gužve u kaznenom prostoru i ispostavilo se da je to konačan rezultat.

Uprkos naletima u prvih i posljednjih 15 minuta drugog poluvremena, Zvezda nije uspjela da ponovo stekne prednost i sada je njena prednost u odnosu na Partizan smanjena sa sedam na pet bodova.

Milojević je pravio igračke kombinacije, počeo je meč sa Aleksandrom Pešićem u napadu, a u završnici je na teren poslao i rezervistu Kalifu Kulibalija, ali to nije donijelo promjenu rezultata.

Aleksandar Katai nije danas imao pomoć u svom "parnjaku" Mirku Ivaniću, jer je povrijeđen kao i lijevi bek Milan Rodić, a iako je dao sve od sebe, napadač sa Zvezdinom "desetkom" na leđima nije uspio da spriječi prvi kiks branioca titule u takmičarskoj 2022/23.