Juventus pobijedio zbog KOSTIĆEVE MAJSTORIJE! Vlahović i Jović zatajili, a Seviljini Srbi sačuvali kapital!

Mančester junajted završio posao, Sevilja na dobrom putu, Juventus i Fiorentina stekli prednost!

Liga Evrope i Konferencijska liga uživo prenos livestream Izvor: Profimedia
22:55

KRAJ UTAKMICA!

Završeno je svih osam utakmica koje su se igrale u terminu od 21.00. Pogledajte rezultate:

22:40

80. minut - Mančester rešava, Fiorentina vodi...

Mančester junajted je sa dva gola završio posao protiv Betisa, a Slovan je izjednačio u Bazelu. Do prednosti je stigao i Šahtjor, koji je preko Jaroslava Rakitskog poveo protiv Fejnorda na neutralnom terenu u Poljskoj.

Pobeda Rome!

Pogledajte kako je tim Žozea Murinja savladao Rela Sosijedad ranije u toku dana, na meču zbog kojeg navijači u Italiji hvale Nemanju Matića:

Pobeda Italijana u Ligi Evrope.
22:20

62. minut - Nema gola Frajburga!

Kratko je trajala prednost Juventusa, poradovali su se igrači nemačkog tima, ali je VAR presudio da nije 1:1. Igrač koji je asistirao za pogodak igrao je rukom u kaznenom prostoru tima iz Torina, što je glavni arbitar meča video na snimku.

22:11

54. minut - GOL, Juventus!

Ovo ne viđate često, Anhel di Marija je majstorski pogodio glavom. Idealno se ubacio na peterac i sačekao centaršut Filipa Kostića, koji ga je pogodio pravo u trepavicu. Idealna kombinacija za prednost Juventusa protiv Frajburga!

22:00

Gol Betisa!

Ali, španski tim je izjednačio pre poluvremena. Ovako je Betis zatresao mrežu:

Drugi gol na Old Trafordu.
21:55

Gol Junajteda!

Mančester je preko Markusa Rašforda, u ranoj fazi meča, stigao do prednosti. Ovako je to bilo:

21:41

40. minut - Evo golova!

Betis je u 32. minutu uspeo da izjednači na gostovanju Mančester junajtedu i to su jedini pogoci u Ligi Evrope, ali su strelci bolje raspoloženi u Konferencijskoj ligi. Pored meča Bazel - Slovan na kojem domaćin ima prednost (2:1), golovi su "pali" na okršajima Gent - Bašakšehir gde je 1:1 i Leh - Đurgarden gde domaći tim ima minimalnu prednost.

21:21

20. minut - Golovi samo u Konferencijskoj!

Bazel i Slovan iz Bratislave najviše su raspucani u večernjem terminu, pa je na njihovom meču trneutno 1:1. Dugo se proveravao gol gostiju u Švajcarskoj, ali je VAR na kraju potvrdio da su Slovaci izjednačili. U Konferencijskoj ligi videli smo još jedan pogodak jer je Stefano Okaka pogodio za Bašakšehir protiv Genta.

21:07

7. minut - Markus Rašford!

Nastavlja se neverovatna serija fudbalera Mančester junajteda! Rašfordu je bilo potrebno samo šest minuta da pogodi protiv Betisa i tako potvrdi da trenutno igra najbolji fudbal u karijeri.

21:01

1. minut - Počelo je!

Pratimo osam mečeva i čekamo golove Dušana Vlahovića u Ligi Evrope i Luke Jovića u Konferencijskoj ligi.

20:55

Startne postave!

Najviše pažnje posvetićemo mečevima na kojima igraju dvojica srpskih napadača, a ovo su startne postave njihovih timova:

Juventus protiv Frajburga: Ščenšni - Danilo, Bremer, Aleks Sandro - Kuadrado, Rabio, Lokateli, Mireti, Kostić - Di Marija - Vlahović

Fiorentina protiv Sivasa: Terasijano - Dodo, Martinez Kuarta, Igor, Biragi - Kastrovili, Amrabat, Bonaventura - Ikone, Jović, Gonzales

20:50

MEČEVI OD 21:00!

Sledi nam osam mečeva, podjednako raspoređenih u dva takmičenja. Ovo su mečevi koje ćemo pratiti:

20:40

Završeni su svi susreti koji su počeli u 18:45. Ovo su rezultati odigranih mečeva:

20:30

85. minut - Jedino Vest Hem...

Čini se da je samo tim iz Londona, koji je večeras gostovao AEK-u iz Larnake, završio posao u prvom meču. "Čekićari" su golovima Majkla Antonija stigli do prednosti 2:0, što je najubedljivija prednost večeras. doduše, ima još nekoliko minuta da se promeni situacija.

20:12

65. minut - Ne predaje se Arsenal!

Autogolom Hidemase Morite tim iz Londona stiže do izjednačenja u Lisabonu, pa nema sumnje da nas čeka spektakl u samom finišu utakmice.

20:01

57. minut - Evo i golova!

Preokret u Lisabonu gde sada Sporting vodi protiv Arsenala, ali i izjednačenje u Belgiji. Tamo je Anderleht uspeo da poravna rezultat na utakmici sa Viljarealom.

19:53

50. minut - Mirnije...

U nastavku nema pogodaka ni na jednom od sedam mečeva koje pratimo, pa vam preporučujemo da pogledate gol koji je hrvatski defanzivac Josip Juranović postigao za Union Berlin u finišu prvog dela meča:

19:35

POLUVREME!

Završeno je prvih 45 minuta fudbala na svih sedam mečeva koje pratimo u ovom trenutku. Ovo su rezultati:

19:30

45. minut - vodi i Vest Hem!

Preko snažno Majkla Antonija tim iz Londona stigao je do prednosti na Kipru, a Union Berlin uspeo je u finišu prvog dela meča da izjednačio protiv Rojal Uniona. Biće zanimljivo u nastavku susreta.

19:20

35. minut - Pogađa i Sporting!

Aktuelni šampion Portugala vraća se u meč, Gonsalo Inasio bio je najviši u skoku i centaršut iz kornera sproveo je u gol sa pet metara. Ostavili su ga samog igrači Arsenala i to ih je skupo koštalo.

19:15

30. minut - Pljušte golovi!

ŽViktor Bonifaci je pogodio za belgijski Rojal Union na gostovanju Unio Berlinu, pa tako sada imamo golove na svakoj utakmici Lige Evrope koja se igra. Sa druge strane, videli smo i prvi gol u Konfernecijskoj ligi pošto je Manu Trigueros doneo prednost Viljarealu na gostovanju Anderlehtu.

19:08

23. minut - Prvi gol gostiju!

Nakon dva pogotka domaćih timova, proradili su i gosti. Arsenal vodi u Lisabonu protiv Sportinga, nakon što je Vilijem Saliba bio najbolji u skoku i loptu glavom poslao u mrežu portugalskog tima.

19:05

20. minut - Vodi Roma!

Golom Stefana El Šaravi, koji je pomalo zaboravljen, Rimljani su u 13. minutu stigli do prednosti protiv Real Sosijedada. Za sada smo videli samo dva pogotka i to oba domaćih timova u Ligi Evrope.

18:56

10. minut - Vodi Bajer!

Prvi gol na večerašnjim mečevima videli smo u Leverkuzenu, gde je Kerem Demirbaj doneo prednost Bajeru protiv Ferencvaroša. Nemački tim je brzo "otključao" goste iz Mađarske, pa bi ovde moglo da bude još pogodaka.

18:46

1. minut - Počinjemo!

Pratimo sedam utakmica, a najviše pažnje biće usmereno ka mečevima Roma - Real Sosijedad, Sporting - Arsenal i Šerif - Nica.

18:25

Dvojica Srba!

U terminu od 18:45 pratiće igre dvojice srpskih fudbalera. Nemanja Matić će kao centralni vezni nastupiti za Romu protiv Real Sosijedada, dok će Nenad Tomović imati težak zadatak da u dresu AEK-a iz Larnake zaustavi Vest Hem.

18:10

Okršaj Partizanovih rivala!

U Konferencijskoj ligi večeras će se sastati Šerif i Nica, timovi koji su tokom ove evropske sezone pobeđivali Partizan. Francuski predstavnik bio je rival crno-belih u grupnoj fazi, a ekipa iz Moldavije izbacila je tim iz Humske u prvom prolećnom kolu, pobedom u Beogradu. Prisetite se tog meča:

Poraz Partizana i ispadanje iz Evrope.
18:00

Jedan meč odigran!

Pošto Lacio i Roma ne mogu istovremeno da budu domaćini, tim Sergeja Milinković-Savića igrao je na svom terenu u utorak. Lacio je poražen od AZ Alkmara (2:1), koji će u revanšu u Holandiji imati priliku da izbaci favorita i nađe sebi mesto u četvrtfinalu Konferencijske lige.

17:50

RASPORED!

U terminu od 18:45 gledaćemo sedam utakmica - četiri u Ligi Evrope i tri u Konferencijskoj ligi. Ovo je spisak mečeva koje pratimo: