BLAM! GLUMILI "MESIJA I SUAREZA", PA SE OBRUKALI: Htjeli da ponize protivnika, a onda ih je stigla karma! (VIDEO)

Dvojica fudbalera Rajo Valjekana direktno su kriva što njihov tim nije pobijedio Đironu.

Fudbaleri Rajo Valjekana obrukali se tokom izvođenja penala Izvor: Twitter/MondonedoDiego/Screenshot

Rajo Valjekano i Đirona remizirali su 2:2 u meču 26. kola La Lige, a tragičar utakmice je Oskar Treho koji se "zaigrao" dok je njegova ekipa vodila u prvom poluvremenu. Pri rezultatu 2:1, Treho je u 41. minutu dobio priliku da svoj tim odvede na dva razlike sa "kreča", međutim neozbiljnost ga je na kraju koštala gola, a da još gore bude po Rajo Valjekano - na kraju i dva boda pošto ih je Đirona kaznila u nastavku.

Prvobitno je Paulo Gazaniga "skinuo" penal Oskaru Trehu, da bi sudija tražio da se udarac ponovi, a potom je igrač Rajo Valjekana odlučio da "kopira" Mesija i nije se proslavio. Štaviše...

Treho nije šutirao ka golu Gazanige sa "kreča" nego je samo dodirnuo loptu, baš kao što je prije nekoliko godina Mesi napravio "foru" sa Suarezom. Ipak, igrači Raja su daleko od dvojice majstora Barselone, tako da je Palazon na leđima imao čuvara i to ga je omelo da dođe do gola.

Možda se uplašio i Gazanige, tako da je šutirao preko gola Đirone za očaj navijača. Na kraju ih je Cigankov kaznio, pa je Đirona došla do boda zbog načina na koji je Rajo pristupio utakmici. Pogledajte!