Superliga Srbije uživo Napredak - Crvena zvezda prenos livestream

ŠOK ZA ZVEZDU U SUPERLIGI - Bivši napadač Partizana odnio bodove!

Crvena zvezda odigrala neriješeno sa Napretkom u Superligi.

Superliga Srbije uživo Napredak - Crvena zvezda prenos livestream Izvor: Printscreen/Arena Sport

Crvena zvezda je osvojila samo bod u Kruševcu, Napredak je odbranio domaći teren - 1:1. Blijeda partija crveno-bijelih... Mirko Ivanić u 38. minutu pogodio je za vođstvo beogradskog tima, glavom je poslao loptu u mrežu poslije kontre i dobre asistencije Bukarija. Konačan rezulat postavio je bivši napadač Partizana Bojan Matić pogotkom u samom finišu.

18:50

90' - JOŠ ČETIRI MINUTA

Igraće se još četiri minuta u nadoknadi u Kruševcu.

18:46

88' - RAKONJAC NA TERENU

Milojević je uveo Rakonjca u igru, napadač je na terenu.

18:43

85' - GOL NAPRETKA!

Šok za Zvezdu, gol Napretka, pogodio je bivši napadač Partizana Bojan Matić - 1:1!

Pogledajte

00:19
Bojan Matić gol Zvezdi
Izvor: TV Arena sport

18:42

82' - KARTON ZA VIGA

Oštar start Aleksa Viga, dobio je žuti karton.

18:40

80' - PREKID

Meč je na kratko prekinut zbog ubačenih priotehničkih sredstava.

18:35

75' - STATIVA!

Katai je odmah mogao da postigne gol, pogodio je stativu.

18:30

70' - KATAI I MIJATOVIĆ NA TERENU

Milojević je napravio još dve promene, ušli su Katai i Mijatović, izašli Bukari i Mitrović.

Izvor: MONDO/Stefan Stojanovć

18:26

66' - BUKARI - PORED GOLA

Zvezda je preuzela kontrolu i krenula u napad, Ivanić je u nekoliko navrata prevario čuvare, a Bukari je napada završio tako što je šutirao sa oko 20 metara pored stative.

18:24

PORUKA SA TRIBINE

Delije su istakle transparent u Kruševcu.

"1. aprili nije šala, za Delije Severna tribina mora biti mala. Zvezda - Mladost GAT, svi na sever."

18:21

62' - ESTONAC NA TERENU!

Estonac Rusnup ušao je u igru umesto Jovanovića.

18:20

61' - OFSAJD, ŽALBE NAPRETKA

Jovanović je pao u kaznenom prostoru Zvezde posle kontakta sa Erakovićem, sudija Mitić se oglasio i pokazao da je bio u ofsajdu. Domaći tim je protestovao zbog tog faula, ali je arbitar objasnio da je zastavica pre toga podignuta i da nema faula.

18:15

56' - SRNIĆ SE ISKUPIO

Izgubio je Srnić loptu u svom kaznenom prostoru, Napredak je imao veliku šansu, ali se Slavoljub ekspresno iskupio i odmah vratio loptu i posed za svoj tim.

18:10

51' - PEŠIĆEVE MAKAZICE

Primio je Pešić loptu, bio je okrenut leđima i onda je pokušao "makazicama" da iznenadi rivala, šutirao je pored gola.

18:09

50' - NAPREDAK SA LOPTOM

Napredak ima loptu u posedu na startu drugog dela, pokušava preko Krstića da pripreti Zvezdi.

18:04

46' - NEMA PROMENA

Ni jedni ni drugi nisu pravili izmene u pauzi. Počelo je drugo poluvreme.

17:48

POLUVREME

Završeno je prvo poluvreme, Zvezda vodi - 1:0. Ivanić je u završnici mogao do novog gola glavom, Petrić je odbranio.

Mirko Ivanić gol u Kruševcu
Izvor: YouTube/Arena sport

17:46

45' - JOŠ DVA MINUTA

Igraće se još dva minuta u prvom poluvremenu.

17:42

41' - NOVA ŠANSA ZA BUKARIJA

Bukari je bio sebičan, imao je saigrače na drugoj stativi, hteo je sam da reši sve, šutirao je pored stative. Ivanić i Mitrović bili su vidno ljuti na njega zbog tog poteza.

17:38

38' - VODI ZVEZDA!

Kontra Zvezde, sjajno dodavanje Bukarija i pogodak Ivanića, vode crveno-beli u Kruševcu - 1:0!

17:35

35' - PETRIĆ!

Fantastičan šut Bukarija sa oko 14-15 metara, ali je golman Petrić još bolje reagovao i sjajnom "paradom" sprečio pogodak.

17:33

32' - KAKAV PROMAŠAJ BUKARIJA!

Mogla je Zvezda do vođstva u 32. minutu, Pešić je makazicama pokušao da šutira, učinio je to loše, ali se ispostavilo da je na taj način poslao loptu pravo na Bukarija koji je bio potpuno sam i glavom je šutirao preko gola.

17:30

30' - PRVI KARTON

Prvi karton na meču zaradio je Đeković zbog faula na Pešiću.

17:23

23' - PEŠIĆ GUBI LOPTU

Lopta za Pešića u kaznenom prostoru, brzo je izgubio loptu.

17:22

21' - SRNIĆ UŠAO U IGRU

NIkolić ne može da nastavi meč, ušao je Slavoljub Srnić.

17:19

18' - NIKOLIĆ NA ZEMLJI, TRAŽI POMOĆ

Veljko Nikolić završio je na zemlji, uhvatio se za zadnju ložu i samo je seo na teren. Traži pomoć lekara.

17:15

15' - IVANIĆ IZBLOKIRAN

Namestio se Mirko Ivanić na ivicu kaznenog prostora, šutirao iz prve, njegov udarac je izblokiran. Onda je Nikolić faulom sprečio kontru domaćeg tima.

17:14

14' - PRVI POKUŠAJ NAPRETKA

Prvi pokušaj Napretka na utakmici, Knežević je šutirao sa oko 25 metara, lopta je završila daleko preko prečke.

17:13

13' - VIGO U OFSAJDU

Krenula je zvezda u novi napad, Kangva je dodao loptu do Viga koji se spremao da centrira, oglasio se sudija Milan Mitić u tom momentu, bio je Argentinac u ofsajdu.

17:10

10' - I DALJE BEZ ŠANSI

Nema onih pravih, opasnih šansi. Igra se pred golom Kruševljana, ali bez prave prilike za gol.

17:05

5' - ZVEZDA SA LOPTOM

Zvezda ima loptu u nogama, ali nema opasnosti.

17:01

1' - UTAKMICA JE POČELA